نمناک سرگرمیگوناگون افشاگری همسر اول ترامپ درباره دونالد! + عکس
همسر اول ترامپ ، افشاگری زن ترامپ
"ایوانا "همسر اول ترامپ با انتشار کتابی از زندگی پرآشوب خود و جدایی جنجالی از دونالد پرده برداشت ، رازهای زندگی شخصی رئیس جمهور آمریکا در این کتاب برملا شد.

کتاب افشاگرانه ی همسر اول ترامپ منتشر شد

"ایوانا ترامپ" همسر اول رئیس جمهور آمریکا هفته ی پیش کتاب جنجالی خود را کامل کرد ، کتابی که پرده از زندگی پرآشوب خود با دونالد برداشت و از جدایی پرسروصدایشان گفت و در چند روز آینده منتشر خواهد شد.

در پاراگراف ابتدایی خبر مربوط به این گزارش گاردین می نویسد :همسر اول ترامپ معتقد است که ایوانکا می تواند ریاست جمهوری را اداره کند ، مادر ایوانکا هنوز بعد از سالها جدایی با ترامپ رابطه گرمی دارد؛ این مقدمه ای بود که بسیاری از وب سایتها برای روشن تر کردن محتویات کتاب "ایوانا" منتشر کردند.

Ivana Trump:I talk to Donald regularly despite 'insane' divorce

همسر اول ترامپ

ایوانا همسر اول ترامپ رئیس جمهور آمریکا

همسر اول ترامپ در کتابش چه نوشته است؟

"ایوانا ترامپ" که از سال 1977 تا 1992 همسر دونالد پولدار بود در کتاب خود با عنوان "ترقی ترامپ" به زندگی نا آرام خود با رئیس جمهور فعلی آمریکا پرداخته است و چندین بار از نامردی و خیانت های او گفته.

او که می دانست زندگی مشترکش به زودی پایان می پذیرد یک روز با اتفاقی نه چندان دور از انتظار در این مورد به یقین رسید ، ایوانا در خیابان متوجه زن بلوند به او نزدیک می شود ؛ در این مورد نوشت :زنی بلوند بصورتی غیرمنتظره به من نزدیک شد و گفت "من مارلا هستم عاشق شوهر شما شده ام" من به او گفتم "گم شو! من شوهرم را دوست دارم"، با اینکه گفتن این جمله به آن زن در شان من نبود ولی چون شوکه شده بودم، اینچنین با او صحبت کردم.

 

زیاد طول نکشید که رسوایی ترامپ با "مارلا" مادر "تیفانی" سرزبان ها افتاد ،رسوایی که بعد از 2 سال یعنی در سال 1992 باعث جدایی دونالد از همسر اولش "ایوانا" و ازدواج با "مارلا مپلز" شد.

همسر اول ترامپ

عکس ترامپ در کنار همسر اولش ایوانا و همسر دومش مارلا

در بخشی از این کتاب "ایوانا" از ناراحتی فرزندانش بعد از خیانت پدرشان این طور می نویسد که :حاصل ازدواج من و دونالد 3 فرزند است «دونالد جونیور» «ایوانکا» و «اریک دونالد جونیور» فرزندانی که بعد از رسوایی پدرشان با "مارلا" یک سال با دونالد حرف نزدند و هیچ دیداری با او نداشتند.

برای ما سخت بود که هر زمان تلویزیون را روشن می کردیم بحث و گفتگوها در مورد رسوایی اخلاقی دونالد و جدایی ما بود.من فقط می توانم سرم را به نشانه شرم و خجالت تکان دهم.

بخش بحث برانگیز این کتاب این نوشته ی "ایوانا" است که خبر از رابطه ی گرم و صمیمی آنها می دهد ، زمانی که "ایوانا" می گوید:ما رابطه گرم و صمیمی باهم داریم و هفته ای یکبار با یکدیگر ملاقات می کنیم ، من مدام او را تشویق می کنم تا توییت های خود را حفظ و ادامه دهد.

همسر اول ترامپ

 

به گزارش گاردین بخش قابل توجهی از این کتاب به دوران کودکی "ایوانکا" پرداخته است که روزهای خوش خانواده بوده. 

افشاگری ایوانا همسر اول دونالد در کتاب ترقی ترامپ

افشاگری همسر اول ترامپ درباره دونالد! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف