همسر بازیکن خارجی پرسپولیس مایکل اومانیا بعد از بازگشت این مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس از تعطیلات کریسمس برای این تیم دردسر ساز شد که جزئیات را در ادامه میخوانید.

همسر بازیکن پرسپولیس مایکل اومانیا بعد از بازگشت این مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس از تعطیلات کریسمس برای این تیم دردسر ساز شد.مایکل اومانیا این بار همسرش را به تهران آورده تا مسئولان تیم پرسپولیس را مجبور به تهیه منزل مسکونی برای او و خانوداه اش کند.

مدافع کاستاریکایی باشگاه فوتبال پرسپولی مایکل اومانیا که برای گذراندن تعطیلات کریسمس به کشورش رفته بود سرانجام به تهران برگشت تا در ادامه تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

مایکل اومانیا که چند هفته قبل به دلیل بدقولی باشگاه مبنی بر واگذاری منزل مسکونی برای سکونت خانواده اش از مدیران پرسپولیس عصبانی بود، این بار به همراه خانواده اش به ایران برگشت تا مسئولان باشگاه چاره ای جز فراهم کردن منزلی برای مدافع کاستاریکایی خود نداشته باشند.

 همسر مایکا اومانیا دردسر ساز شد

این در حالی است که تمرینات پرسپولیس تا هفته آینده در تهران برگزار می شود و پس از آن سرخپوشان برای برپایی اردو به دوبی می روند. از این رو باشگاه تنها چند روز و تا قبل از اردوی دوبی فرصت دارد تا برای اومانیا و خانواده اش منزل فراهم کنند.

 باید دید که این بار سران پرسپولیس به وعده خود عمل خواهندکرد یا اومانیا مجبور خواهد بود برای دریافت منزل مسیرهای فرعی را امتحان کند.

همسر خارجی بازیکن پرسپولیس دردسر ساز شد + عکس

3108
این مطلب مفید بود ؟6444
برگرفته از جام نیوز /ن
نظرات
وبگردی