نمناک سبک زندگیروابط عاطفی با 6 رفتار بهترین دوست همسرت باش و او را جذب کن
همسر بهترین ، چطور همسرم را جذب کنم
دوست دارید برای همسرتان بهترین باشید و او را شیفته ی خود کنید پس باید هنگامی که با او هستید به نحوی رفتار کنید که شریک زندگیتان از بودن کنار شما لذت ببرد و با نبود شما احساس خلا کند.

نشانه هایی که همسرتان بهترین دوست شماست

همسرتان بهترین دوست شماست وقتی نشانه هایی که خواهیم گفت را داشته باشد ، اگر این ویژگی ها در رفتارهای شریک زندگی تان ذاتی است پس شما خوشبخت ترین زن و شوهر دنیا هستید. در رابطه ی همسری حس فداکاری ، تعهد و عشق مطلق وجود دارد و مثل دوران مجردی نیست که فقط چیزی از طرف مقابل درخواست کنید و ازدواج برای فرار از تنهایی یا برطرف کردن نیازهای اقتصادی نیست. بعضی ها با این طرز تفکر ازدواج می کنند که فقط چیزی از همسرشان درخواست کنند ولی خود کاری در مقابل برای همسرشان انجام نمی دهند.

اگر به همسرتان به چشم یک دوست نگاه کنید شانس بیشتری برای ادامه رابطه دارید. کارشناس ازدواج هلن چن می گوید:بیشتر ازدواج های نا آگاهانه به طلاق منجر می شود، مفهوم این آمارها این نیست که رابطه شما هم با شکست مواجه می شود، مفهوم آن این است که در ابتدای رابطه چه کار کنید.

چطور بهترین دوست همسرم باشم؟

1. با همسرتان بیشتر از هر کس دیگری جوک بگویید و بخندید : زندگی رنگ و بوی شادی به خودش میگیرد و همسرتان جدیت را کنار می گذارد و شما برای مدتی کوتاه مشکلات را فراموش میکنید.

2. اوقات خوشی با همسرتان داشته باشید : همسرتان سعی می کند شرایطی را به وجود بیاورد که شما احساس خوشحالی و راحتی کنید، شما هم باید از ته قلب از کنار همسرتان بودن لذت ببرید. اینجاست که شما بهترین دوست یکدیگر خواهید بود.

دوستی با همسر

 

3. در شرایط سخت روی همسرتان حساب کنید: بدون شک شما می توانید وقتی که زمین می خورید و از نظر روحی ناراحت هستید، روی همسرتان حساب کنید و بدانید که کنار شما می ایستد و حمایتتان می کند. او شما را وقتی که به او نیاز دارید ترک نمی کند و مثل یک دوست خوب شما را سوال پیچ نمی کند.

4. احساس خوبی دارید حتی وقتی کاری انجام نمی دهید:نیاز نیست شما همسرتان را برای اینکه تاثیر بیشتری روی همسرتان بگذارید تغییر دهید، همین که کنار همسرتان بنشینید و به عوامل بیرونی تکیه نکنید برای رابطه شما کافی است.

5. با هم بحث کنید ولی اجازه ندهید رابطه شما خراب شود: بهترین دوستان هم با هم بحث میکنند ولی اجازه نمی دهند تفاوت ها رابطه آنها را خراب کند. شما باید مشکلاتتان را حل کنید نه اینکه رابطه خود را تمام کنید.

6. ساعت ها با هم صحبت کنید: شما هیچ وقت از این که با دوستانتان صحبت می کنید احساس بدی ندارید. تصور کنید همسرتان بهترین دوستتان است. شما می توانید شب را بیدار بمانید و با همسرتان صحبت کنید و از صحبت کردنتان لذت ببرید.

با 6 رفتار بهترین دوست همسرت باش و او را جذب کن

با 6 رفتار بهترین دوست همسرت باش و او را جذب کن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف