برخی از سایتها تصویری از بهنوش بختیاری و مدیربرنامه هایش را به عنوان همسر بهنوش بختیاری منتشر کرده بودند که با واکنش “بهنوش بختیاری” مواجه شد.

مدتی است که عکسی با عنوان بهنوش بختیاری در کنار همسرش در شبکه های مجازی منتشر شده است در حالیکه بهنوش بختیاری این موضوع را تکذیب کرده و توضیحاتی را ارائه کرد.وی گفت:

متاسفانه در بعضی از سایتا ذکر شده که ایشون همسر من هستن..در صورتی که ایشون مدیر برنامه بنده آقای غفوری هستن که همیشه و همه جا همراه منن.. و از همسر بنده هیچ عکسی در فضای مجازی وجود نداره..چون ایشون علاقه ای به این داستانا ندارن..خیلی زشته که هرکس هر چی دوس داره میگه و پخش میکنه...البته دیگه عادت کردیم.. اگه یروز رفتار فرهنگی ببینیم تعجب میکنیم...نماز روزه ها قبول.....

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران است ،فرزند آخر یک خانواده ی 6 نفری است و 2 برادر و یک خواهر دارد که هر 3 متاهلند،در تیرماه سال 1378 با محمدرضا آریان ازدواج کرده و از زندگی خود بسیار راضی است.وی بارها در صفحه اینستاگرام خود اشاره کرده است که همسرش مایل نیست که در تصویری در قاب صفحات اجتماعی داشته باشد .

محمدرضا آریان کارگردان و فیلمنامه نویس بوده و در فیلم زندگی در شهر بزرگ علاوه بر کارگردانی و نوشتن فیلم نامه،نقشی را بر عهده داشته است.

بهنوش بختیاری

این مرد همسر بهنوش بختیاری نیست + عکس

این مرد همسر “بهنوش بختیاری” نیست + عکس : امتیاز : 3.9 تعداد رای : 107
این مطلب مفید بود ؟8423
نظرات
وبگردی