نمناک اخبارورزشی همسر جهان پهلوان تختی درگذشت + عکس
جهان پهلوان تختی ، شهلا توکلی
شهلا توکلی همسر جهان پهلوان غلامرضا تختی امروز سه شنبه 27 خردادماه در سن 68 سالگی و بر اثر بیماری در بیمارستان ایرانمهر تهران درگذشت.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1393

شهلا توکلی که مدت طولانی با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کرد، امروز با تحمل درد و رنج به دیار باقی شتافت و به جهان پهلوان تختی اسطوره ورزش ایران پیوست. 

همسر جهان پهلوان تختی

 
شهلا توکلی همسر جهان پهلوان تختی بعد از درگذشت همسرش در روز 17 دی ماه سال 1346 هیچگاه در خصوص مرگ تختی سخن نگفت و این راز را در دلش نگاه داشت و به همین خاطر به بانوی رازها شهرت یافت.
شهلا توکلی در 5 آذرماه 1325 در تهران متولد شد و در روز 30 بهمن ماه سال 1345 با جهان پهلوان تختی پیمان زناشویی بست که حاصل آن فقط یک فرزند پسر (بابک تختی) بود و چهار ماه پس از تولد فرزند آنها، جهان پهلوان تختی روز 17 دی ماه سال 1346 به طرز مشکوکی درگذشت.
 همچنین بابک تختی تنها فرزند جهان پهلوان تختی و شهلا توکلی که سال ها است دور از وطن و در کشور آمریکا زندگی می کند، مدتی پیش به خاطر بیماری مادرش به تهران سفر کرده است.

همسر جهان پهلوان تختی درگذشت + عکس

همسر جهان پهلوان تختی درگذشت + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 47
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف