نمناک اخبارورزشی تیپ جنجالی همسر حسین ماهینی در ورزشگاه ابوظبی
حسین ماهینی ، پرسپولیس و الوحده امارات
همسر حسین ماهینی روز بازی پرسپولیس و الوحده امارات در ورزشگاه ابوظبی حضور داشت و عکسی از خودش منتشر کرد که حسابی دردسرساز شد.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395

همسر حسین ماهینی در ورزشگاه ابوظبی

همسر حسین ماهینی که به تازگی صاحب فرزند شده بود برای تماشای بازی پرسپولیس به شهر دبی سفر کرد . عکس وی در ورزشگاه ابوظبی بسیار حاشیه ساز شد.

همه چیز از روز بازی پرسپولیس و الوحده امارات شروع شد. عکسی که همسر حسین ماهینی بعد از این دیدار از روز سکوهای ورزشگاه ابوظبی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

وی در توضیح این عکس نوشته بود:«جای همه دختران فوتبالی که می دانم چقدر مشتاقند از نزدیک ببینند، خالی بود. به امید روزی که همگی کنار هم بچه ها را در استادیوم تشویق کنیم.»

پرسپولیس و الوحده امارات

همسر حسین ماهینی در ابوظبی

تیپ همسر بازیکن پرسپولیس در این تصویر به مذاق مخاطبانش خوش نیامد و انتقادات گسترده ای را به همراه داشت به گونه ای که پس از گذشت یک روز از انتشار این عکس وی مجبور می شود پست خود را از روی صفحه اینستاگرامش حذف کند.

عکس حذف شد ولی انتقادات متوقف نشد. مخاطبان که عکس را در دیگر صفحات فضای مجازی مشاهده می کردند در زیر پست های دیگر وی انتقادات خود را بیان می کردند.

گستردگی این پیام ها به حدی رسید که صدای اعتراض همسر بازیکن پرسپولیس را بلند کرد و وی در پستی جدید توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

«خانم ها و آقایون علما و مراجع تقلید ☝️والله اونموقع که من به سن تکلیف رسیدم شما هنوز رساله هاتونو منتشر نکرده بودین که من سخنان گهربار شما معصومین رو با جان دل بپذیرم

اونموقع هنوز فتوا نداده بودین که پوشیدن گرمکن ورزشی و شلوار با لخت بودن هیچ فرقی نداره و پوشوندن موهای سر با کلاه بی حجابیه!!!!

کاری به فرهنگ و شخصیت و شعور و این حرفا ندارم ولی خداوکیلی با کدوم لنز نوری و راداری موهای منو زیر کلاه دیدین یا حتی قسمت کوچکی از بدن به قول خودتون عریان منو رؤیت فرمودین که منو به بدترین صفات وصل می کنید؟!!!

 

خانمی که منو عقده ای و بی فرهنگ و بی جنبه خطاب میکنی ☝️فرهنگ از نظر من یعنی درک اینکه همه نباید مثله من باشن! همه نباید اونجوری که من فکر می کنم فکر کنند، همه نباید اون چیزایی که من دوست دارم دوست داشته باشن یا برعکس! و مهمتر از همه از نظر من فرهنگ یعنی خیلی راحت دهنتو باز نکنی و به دیگران اهانت نکنی. شما کلاه و گرمکن ورزشی دوست نداری خوب نپووووش.

 

آقایی که شرم آورترین صفات رو خیلی راحت به زن و دختر مردم نسبت میدی و همسر نجیب منو بی غیرت و بی ناموس خطاب میکنی☝️بی ناموسی و بی غیرتی یعنی کاری که تو میکنی یعنی بازی کردن با آبروی خانواده یه مرد دیگه، که اگر ذره ای مردانگی و غیرت داشتی از گفتن کلمات و جملات شرم آورت خجالت زده می شدی. شوهر نجیب من بخاطر غیرتشه که با وجود این همه توهین و فحاشی کوچکترین عکس العملی نشون نداده.

 

اونایی که دائم دارید اینور اونور میگید ماهینی باید محروم بشه☝️به چه جرمی؟! به جرم اینکه شما جسارت رقابت سالم توی زمین رو ندارید؟! بچه های سرخآبی مردانه پیروز میدان هستن و نیازی به جنگ روانی کثیف هوادارنما ندارن ⛔️

 

با چه رویی خودتون رو در جایگاه خداوند قرار میدین و زندگی مردم رو قضاوت می کنید؟! شما هیچ کدوم معصوم نیستین که اگر بودین فرشته وحی بر شما نازل میشد و پیامبر میشدین.

تیپ جنجالی همسر حسین ماهینی در ورزشگاه ابوظبی

برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 40 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف