نمناک اخبارسیاست همسر حمید معصومی نژاد مترجم روحانی در ایتالیا بود + عکس
همسر حمید معصومی نژاد ، خبرنگار صدا و سیما
گفته می شود مترجم زنی که روحانی را در دیدارش با پاپ در سفر ایتالیا همراهی میکرد، همسر حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیما در ایتالیا بوده است.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394

همسر حمید معصومی نژاد ، مترجم رئیس جمهور

رییس جمهور به دعوت رسمی مقامات بلندپایه ایتالیا و فرانسه 5 تا 7 بهمن برابر با 25 تا 27 ژانویه به این کشورها سفر می کند. آقای روحانی در این سفر ملاقات هایی با رییس جمهور، نخست وزیر و سایر مقامات بلند پایه ایتالیا داشت. حضور در واتیکان، دیدار و گفت و گو با پاپ نیز از برنامه های سفر رئیس جمهور به اروپا بود. در قسمت هایی از این سفر همسر حمید معصومی نژاد به عنوان مترجم همراه آقای روحانی بود.

حمید معصومی نژاد خبرنگار واحد مرکزی خبر در رم یکی از شناخته شده ترین افراد بین کاربران شبکه های اجتماعی است. خبرنگاری که نوع و لحن گزارش های او همواره یکی از سوژه های پرطرفدار بوده و شوخی های زیادی در مورد او ساخته شده است. حالا خبرگزاری ها گزارش داده اند فردی که عهده دار ترجمه کنفرانس خبری رئیس جمهور بوده، کسی نبوده جز همسر حمید معصومی نژاد . تصویر او را که در کنار رئیس جمهور در دیدار با پاپ ایستاده، مشاهده می کنید.

 

همسر حمید معصومی نژاد ، مترجم رئیس جمهور

 مترجم رئیس جمهور در ایتالیا همسر حمید معصومی نژاد بود

 

همسر حمید معصومی نژاد مترجم روحانی در ایتالیا بود + عکس

همسر حمید معصومی نژاد مترجم روحانی در ایتالیا بود + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
برگرفته از هفت صبح -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف