نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش “همسر حمید گودرزی” به خبر طلاقش
همسر حمید گودرزی ، ماندانا دانشور
ماندانا دانشور “همسر حمید گودرزی” که اکنون در آمریکا به سر میبرد به ماجرای طلاقش واکنشی جنجال برانگیز نشان داد.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1395

واکنش همسر حمید گودرزی به خبر طلاقش

همسر حمید گودرزی ماندانا دانشور در نامه ای ماجرای طلاقش از حمید گودرزی را شرح داد . این زوج که زندگی مشترکشان را در سال 83 شروع کرده بود مدتی است خبر طلاقشان را رسانه ای کرده اند. همسر حمید گودرزی که اکنون در آمریکا به سر می برد، به خبر طلاقشان که در سایت ها منتشر شده واکنش نشان داد.

ماندانا دانشور در نامه ای که اختصاصی برای عصرخبر ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت:بعنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

همسر حمید گودرزی

حمید گودرزی در کنار همسرش

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

 همسر حمید گودرزی

نامه همسر حمید گودرزی در واکنش به خبر طلاقش

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب 500 برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

گفتنی است، چندی پیش عصرخبر خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام کرد که خانم دانشور در خارج به سر می برد.

همسر حمید گودرزی ، نامه همسر حمید گودرزی از آمریکا درباره طلاقش

واکنش “همسر حمید گودرزی” به خبر طلاقش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 52
برگرفته از عصر خبر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 40 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف