نمناک اخبارسیاست همسر رعنا رحیم پور مجری BBC فارسی در تهران + تصاویر
رعنا رحیم پور ، رعنا رحیم پور و همسرش
در دو سال اخیر دومینیک هربرت همسر رعنا رحیم پور بارها به ایران سفر کرده و در جلسات متعددی حضور پیدا کرده است.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1395

فراز و نشیب زندگی رعنا رحیم پور مجری BBC فارسی

رعنا رحیم پور مجری بی بی سی فارسی مروج ازدواج سفید در آمریکاست . پدیده زشت هم‎خانگی مرد و زن بدون پیوند ازدواج که شبکه بی‎بی‎سی از آن تحت عنوان «ازدواج سفید» یاد می‎کند و در ترویج آن بین جوانان ایرانی می‎کوشد، با آسیب‎های اجتماعی فراوانی همراه است.

رعنا رحیم پور مجری و کارمند بخش فارسی تلویزیون دولتی انگلیس (BBCPersian) که سال گذشته مسئله ممانعت از ورود وی به خاک آمریکا به دلیل تصویب محدودیت های خاص برای اتباع ایرانی بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت، علی رغم اعلام خبر ازدواج خود، تاکنون به دلایلی نامعلوم از افشای هویت همسرش خودداری می کرد!

 
رعنا رحیم پور مجری BBC

 رعنا رحیم پور مجری بی بی سی فارسی

 رعنا رحیم پور مجری BBC

عکسی که رعنا رحیم پور بعنوان پدر بچه اش منتشر کرد

بی بی سی فارسی همواره مروج ازدواج سفید در بین جوانان بوده و بی قید و بندی در زندگی را آموزش داده است، رعنا رحیم پور مصداق بارز آن است که تصاویر متعددی از وی با مردان مختلفی در اینترنت و شبکه های مجازی منتشر شده است. رحیم پور، خود را در این تصاویر در حال «رفیق بازی» عنوان کرده است.
رعنا رحیم پور مجری BBC

 رعنا رحیم پور مجری بی بی سی فارسی

رعنا رحیم پور مجری BBC

 رعنا رحیم پور مجری بی بی سی فارسی

اما به تازگی اسنادی به دست آمده که علت امتناع وی از معرفی "همسرش" مشخص می شود!

در ماه های اخیر اخبار متعددی از حضور فعالان اقتصادی خارجی به بهانه انعقاد قراردادهای تجاری با شرکت های داخلی در رسانه ها منتشر می گردد اما حضور برخی افراد در قالب این هیأت های تجاری در داخل کشور و حضور در مراکزی غیر مرتبط با حوزه فعالیت آنها، نشان می دهد برنامه هایی در پشت پرده این رفت و آمدها وجود دارد و مسائل اقتصادی و سرمایه گذاری تنها پوششی برای آنها است.

یکی از این شرکت هایی که در ماه های اخیر به شدت در تلاش برای آموزش جذب سرمایه و خدمات مشاوره ای به شرکت های بازرگانی است، شرکت فِدِلِتی اینترنشنال (FIDELITY INTERNATIONAL)است.

در دو سال اخیر مدیر بخش خاورمیانه این شرکت بارها به ایران سفر کرده و در جلسات متعددی که از سوی برخی افراد مرتبط با خارج از کشور هماهنگ شده، حضور پیدا کرده است.

دومینیک هربرت مدیر بخش خاورمیانه این شرکت که مسلط به زبان های عربی و فرانسه و آشنا به زبان فارسی است
همسر رعنا رحیم پور مجری BBC

همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی فارسی

اما نکته قابل تأمل در رفت و آمدهای این فرد به ایران این است که وی اقدام به حضور در محافلی می کند که اصولا ارتباطی با حوزه فعالیت وی نداشته، تلاش برای برقراری رابطه دوستانه با هنرمندان ایرانی را می توان یکی از این مسائل مشکوک برشمرد!
همسر رعنا رحیم پور مجری BBC

همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی در تهران در کنار هنرمندان ایرانی

عکس یادگاری مدیر بخش خاورمیانه شرکت انگلیسی از حضور در مهمانی بازیگران ایرانی
رعنا رحیم پور مجری BBC

 رعنا رحیم پور مجری بی بی سی و همسرش

حالا شاید جالب باشد که بدانید این فرد یعنی دومینیک هربرت همان فردی است که مجری شبکه بی بی سی فارسی سعی در مخفی کردن هویت وی به عنوان همسر خود دارد!
رعنا رحیم پور مجری BBC

 رعنا رحیم پور مجری بی بی سی و همسرش


اکنون با توجه به افشای این مسأله، نیاز است مسئولان به این پرسش ها پاسخ دهند:

1_ با توجه به تشدید تلاش غرب و عوامل آن برای نفوذ در ایران، چه کسانی اقدام به دعوت از این افراد به داخل از کشور کرده اند؟

2_ کوتاهی کدام نهاد یا سازمانی موجب شده است تا جاسوسان و عوامل سرویس های امنیتی غربی به این آسانی وارد کشور شوند؟

3_ اهداف اصلی سفرهای متعدد این فرد به ایران چه بوده است؟

4_ دلیل علاقه مندی وی به حضور در محافلی مانند مهمانی های هنرمندان و... چیست و آیا این ارتباط گیری با آنها در جهت جذب بازیگران ایرانی و کشاندن آنها به مسیری بر خلاف منافع ملی بوده است؟

5_ با توجه به ضربه خوردن شبکه نفوذ بی بی سی فارسی در کشور (آبان ماه سال 94) و دستگیری برخی عوامل ضد انقلاب در رسانه های داخلی، آیا در پشت پرده ارتباط گیری همسر مجری شبکه دولتی انگلیس با برخی محافل داخلی، برنامه ای در جهت احیای ساختار منهدم این شبکه در حال پیاده شدن است؟

در گزارش های بعدی جزئیات جدیدی از سوابق و فعالیت های همسر مجری بی بی سی فارسی در داخل کشور منتشر خواهد شد.

همسر رعنا رحیم پور مجری BBC فارسی در تهران + تصاویر

همسر رعنا رحیم پور مجری BBC فارسی در تهران + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف