نمناک اخبارورزشی همسر سابق کارلوس کی روش درگذشت
کارلوس کی روش ، همسر کارلوس کی روش
همسر سابق کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران پس از سالها مبارزه با بیماری یک هفته قبل در خانه اش در گذشت.
تاریخ انتشار : 15 تیر 1394

همسر کارلوس کی روش پس از سال ها مبارزه با یک بیماری سخت، دار فانی را وداع گفت تا سرمربی تیم ملی و خانواده اش را عزادار کند. او هفته گذشته و در حالی که در خانه اش در شهر لیسبون به سر می برد، دار فانی را وداع گفت.

کارلوس کروش سرمربی ایران در طول چند سال گذشته هزینه درمان او را بر عهده داشت اما با این وجود بیماری همسر سابقش را از پای در آورد. او مادر دو فرزند کارلوس کروش است. دختر و پسر کروش هم این روزها در لیسبون به سر می برند و عزادار درگذشت مادرشان هستند. کروش سال ها قبل از وی جدا شد با این حال به خاطر داشتن دو فرزند از او، هیچگاه رابطه شان به طور کامل قطع نشد.


دلخوری کی روش از انتشار خبر مرگ همسرش

مربی تیم ملی این خبر را با تاخیر به فدراسیون داد و توقع داشت تا در رسانه ها منتشر نشود. اما با کدهایی که کفاشیان داد خبرنگاران سریعا متوجه این موضوع شدند و توانستند از کانال های خبری، متوجه اتفاق رخ داده شوند. خود کفاشیان هم تائید می کند که کروش تمایلی به انتشار این خبر نداشت:«او به من گفت این خبر منتشر نشود و من هم گفتم ما قطعا چنین کاری نمی کنیم. ولی نمی دانم چطور بعضی از رسانه ها این خبر را فهمیدند.» کروش حالا به خاطر انتشار این خبر ناراحت است و اعتقاد دارد نباید مسایل زندگی شخصی اش در رسانه ها مطرح شود.

همسر سابق کارلوس کی روش درگذشت

همسر سابق کارلوس کی روش درگذشت
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 31
برگرفته از فارس، خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 28 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف