رشته ورزشی همسر سپهر حیدری

کد مطلب : 26695زمان مطالعه : 1 دقیقه
سپهر حیدری که برای بازی پرسپولیس و ذوب آهن در برنامه فوتبال برتر حضور داشت، وقتی صحبت از بارسلونا پیش آمد از سفر خانوادگی اش به بارسلون و تماشای بازی بارسلونا در ورزشگاه گفت.

همسر سپهر حیدری تکواندو کار است

سپهر حیدری متولد 29 خرداد 1359 در اصفهان است. وی سابقه بازی در تیم های باشگاه فوتبال ذوب آهن ، پرسپولیس تهران و مس کرمان را دارد. او در سال 1394 بازنشستگی خود را به عنوان بازیکن از فوتبال اعلام کرد.در حال حاضر او در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به نام سرخ پوشان سپهر کیش فعالیت می کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیات مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند.

همسر سپهر حیدری تکواندو کار است

سپهر حیدری که به عنوان کارشناس فنی بازی پرسپولیس و ذوب آهن به برنامه فوتبال برتر رفته بود، در بین دو نیمه این بازی از سفر خانوادگی اش به بارسلون سخن گفت.
او گفت:«بازی بارسلونا (Barcelona) را از نزدیک و در ورزشگاه دیدیم. همسرم در آن بازی لباس مسی (Lionel Messi) پوشید و به ورزشگاه رفتیم. او قهرمان تکواندوی کشور است اما الان مدرک c مربیگری دارد و خیلی به من کمک می کند. برای مان خیلی جالب بود که در آن بازی بارسا کلی گل زده بود و تماشاگران تشویق می کردند.»
بحث از جایی به بارسلونا رسید که پیمان یوسفی تصمیم گرفت درباره نتیجه بازی همزمان بارسلونا و لوانته (Levante) سخن بگوید.

همسر سپهر حیدری قهرمان تکواندوی کشور است

عکس سپهر حیدری و همسرش در بازی بارسلونا

رشته ورزشی همسر سپهر حیدری

1.628
این مطلب مفید بود ؟919
برگرفته از سیمرغ -/ ن.م
برچسب :
نظرات
وبگردی