نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چرا عکسی از همسر شاهرخ استخری منتشر نمیشود؟
شاهرخ استخری ، فریبا نادری
همانطور که میدانید هیچ وقت عکسی از همسر شاهرخ استخری منتشر نشده است , دلیل این کار را از زبان شاهرخ استخری بشنوید.

عکس دردسر ساز فریبا نادری با شاهرخ استخری

فریبا نادری بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش در کنار شاهرخ استخری منتشر کرده است. فریبا نادری به دیدار همکارش شاهرخ استخری رفته و از طلا های طراحی شده توسط وی, دیدن کرد.

این هفته فریبا نادری در مصاحبه ای راجع به عکسی که با شاهرخ استخری گرفت و در اینستاگرامش منتشر کرد، توضیحاتی داد. به همین بهانه سوژه داغ این هفته را به انتشار عکس های خصوصی هنرمندان در فضای مجازی اختصاص داده ایم.

در سال های نه چندان دور، منبع اطلاع مردم از زندگی هنرمندان، مطبوعات و رسانه ها بودند اما با گسترش فضای مجازی هنرمندان خود منبع اطلاع رسانی از زندگی کاری و شخصی شان شدند. منشا بسیاری از این حاشیه هایی هم که در چند وقت اخیر ایجاد شده است مربوط به صفحه شخصی این افراد است و خود اقدام به انتشار تصاویر و متن هایی می کنند که دردسرهای عجیب و غریبی برای آنها در پی دارد. نگاهی گذرا به موضوعاتی از این دست داریم.

شاهرخ استخری

فریبا نادری در فروشگاه شاهرخ استخری

عکسی که برای فریبا نادری و شاهرخ استخری دردسر ساز شد


فریبا نادری در خصوص عکسی که از وی با شاهرخ استخری منتشر شد، اظهار داشت:من به فروشگاه شاهرخ استخری رفتم و عکسی را با وی گرفتم و در اینستاگرام منتشر کردم. بعد از انتشار این عکس حملات زیادی به من شد که چرا به زندگی مرد متاهل وارد شدی و .... با ایجاد این فضاسازی ها من این عکس را پاک کردم تا این حاشیه ها از بین برود.

چرا شاهرخ استخری دوست ندارد عکس همسرش را منتشر کند؟

شاهرخ استخری در پاسخ به این سوال که چرا عکس همسرش را منتشر نمی کند، اظهار داشت:همسرم علاقه ای به این کار ندارد و می گوید یک آدم معروف برای یک خانواده کافی است.

واکنش تند بهاره رهنما به شایعات زندگی خصوصی اش

بهاره رهنما که معمولا تمام کارهای روزانه اش را در اینستاگرام اطلاع رسانی می کند، بعد از کنجکاوی مخاطبان درباره شایعه طلاقش از پیمان قاسمخانی، خیلی عصبانی شد و بیان کرد شاید دلش نخواهد درباره زندگی شخصی اش اظهار نظر کند.

چرا عکسی از همسر شاهرخ استخری منتشر نمیشود؟

چرا عکسی از همسر شاهرخ استخری منتشر نمیشود؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 161
برگرفته از آخرین خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 129 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف