نمناک فرهنگ و هنرچهره ها همسر شهاب حسینی به سوگ پدر نشست + اینستاپست
همسر شهاب حسینی ، پریچهر قنبری
پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر درگذشت پدرش به روز کرد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1396

درگذشت پدر پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی بازیگر سرشناس کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری ناراحت کننده به روز کرد . این بازیگر کشورمان با سیاه کردن صفحه اینستاگرامش خبر از درگذشت پدرش داد.

پدر همسر شهاب حسینی درگذشت

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی به تازگی وارد دنیای بازیگری شده است و در تئاتری به کارگردانی شهاب حسینی ایفای نقش کرده است. این بانوی هنرمند کشورمان عزادار درگذشت پدرش شد.

همسر شهاب حسینی

درگذشت پدر همسر شهاب حسینی

پریچهر قنبری با سیاه کردن صفحه اینستاگرامش نوشت :نهایت تمام نیروها پیوستن است ، پیوستن به اصل روشن خورشید.... و خاک ، خاک پذیرنده اشارتی است به آرامش ..... # پدرم ....

شهاب حسینی در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواجکرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمد.

همسر شهاب حسینی

نمایش دریبل با بازی همسر شهاب حسینی

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی بازیگر سریال شهرزاد حدود 20 سال است که از دنیای بازیگری فاصله گرفته و به کارهای دیگری مشغول است. همسر شهاب حسینی بازیگر خوب کشورمان بعد از گذشت سالهای طولانی با یک نمایش به دنیای بازیگری بازگشت.

شهاب حسینی و همسرش

 شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری

پریچهر قنبری که در سال ٧٦ در نمایش "بر کرانه باد" به کارگردانی مینا ابراهیم زاده در کنار شهاب حسینی به ایفای نقش پرداخته بود؛ همچنین در فیلم سینمایی "ساکن طبقه وسط" به کارگردانی سیدشهاب حسینی نقش کوتاهی را برعهده داشته است.

 

درگذشت پدر پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

همسر شهاب حسینی به سوگ پدر نشست + اینستاپست
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 23 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف