نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گلایه همسر شهاب حسینی
شهاب حسینی ، خانواده شهاب حسینی
شهاب حسینی بازیگر محبوب و محجوب کشورمان به دلیل فشار کاری و تنگی نفس راهی بیمارستان شده بود که خبر اشتباه سکته قلبی وی موجب رنجش خاطر خانواده و همسر شهاب حسینی شد.

شهاب حسینی که روز گذشته به دلیل خستگی و درد در ناحیه قفسه سینه به یکی از بیمارستان های تهران مراجعه کرده بود در حال حاضر کاملا حال عمومی اش مساعد است که خانواده این بازیگر توانمند ضمن تشکر از رسانه ها برای به توجه به سلامت وی نسبت به برخی اخبار بدون منبع ابزار گلایه کردند و گفتند انتشار چنین اخباری منجر به نگرانی در بین دوستان و اقوام وی شده است.

شهاب حسینی در کنار همسرش
 
این بازیگر در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برد و از بیمارستانی که شب گذشته به آن مراجعه کرده و تحت مداوا قرار گرفته بود نیز مرخص شده است و بستری شدن وی به مدت چند روز در بیمارستان صحت ندارد.
سید شهاب الدین حسینی تنکابنی بازیگر پرافتخار سینمای کشورمان در فیلم هایی چون جدایی نادر از سیمین، هیس دخترها فریاد نمی زنند ، حوض نقاشی ، پنج ستاره و بسیاری دیگر از فیلم های سینمایی مطرح را در کارنامه خود دارد.
آخرین فیلم شهاب حسینی ساکن طبقه وسط بود که در این فیلم هم کارگردان و هم بازیگری آن را بر عهده داشت.

گلایه همسر شهاب حسینی

گلایه همسر شهاب حسینی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 236
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 190 46
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف