نمناک اخبارورزشی ماجرای بیماری لاعلاج همسر صیغه ای اسطوره فوتبال
همسر صیغه ای ، بیماری هپاتیت
همسر صیغه ای و دوم اسطوره فوتبال به بیماری لاعلاج هپاتیت مبتلا شده که این اسطوره بی اندازه از این ماجرا ناراحت است .
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395

ناراحتی اسطوره فوتبال از بیماری همسر صیغه ای

دلیل ناراحتی اسطوره فوتبال پیدا شد او از بیماری همسر صیغه ای خود که خیلی هم دوسش دارد ناراحت است زیرا دکتر ها جوابش کرده اند و بیماری او را لاعلاج خوانده اند. 

این روزها یکی از چهره های سرشناس فوتبال ایران به شدت بی حوصله شده و اصلا حال و روز خوبی ندارد. به حدی که حتی کار مورد علاقه اش را هم دیگر با همان اشتیاق همیشگی و شور و شوق سابق انجام نمی دهد و نسبت به فوتبال و زندگی و همه چیز بی تفاوت شده است.

 خیلی ها با تعجب می پرسند چه بلایی سر این اسطوره فوتبال آمده و او که همیشه باانگیزه و پر انرژی بود چرا حالا بی حال و گوشه گیر شده است؟

بیماری همسر صیغه ای اسطوره فوتبال

 یک منبع موثق در پاسخ به این سوال گفت که این چهره سرشناس فوتبال با یک دختر خانمی از قدیم رفیق بوده و قصد داشته با او ازدواج کند اما به هر دلیلی موفق به انجام این کار نمی شود و برای مدتی بین او و خانمی که رفیق همیشگی اش بوده، اختلاف پیش می آید و در همین فاصله این اسطوره فوتبال با خانم دیگری ازدواج می کند و تشکیل زندگی می دهد.

 او در ظاهر از زندگی اش کاملا راضی است و مردم هم همین تصویر و تصور را از زندگی خصوصی آقای اسطوره دارند اما گویا چند سالی بعد از ازدواج، این چهره سرشناس در حالی که از همسرش بچه دار هم شده بوده مجددا با همان دختر خانم که رفیق قدیمی اش بود ارتباط برقرار می کند و او را به عنوان همسر دوم خود، دور از چشم خانواده و دوستان و آشنایان صیغه می کند.

 این چهره سرشناس در تمام این سال ها هم همسر داشته و هم زن صیغه ای و حالا متاسفانه همسر دوم و صیغه ای که چهره سرشناس عاشق اوست و به گفته خودش حتی او را از مادر بچه اش بیشتر دوست دارد، دچار یک بیماری لاعلاج شده است.

هپاتیت همسر دوم و صیغه ای اسطوره فوتبال

 وی ادامه داد چهره سرشناس در تمام این سال ها از لحاظ مالی هم از همسر صیغه ای خود به شدت حمایت می کرده و این خانم نیز بخشی از پول هایی که از همسر خود می گرفته را خرج عمل زیبایی می کرده تا این که یک بار لب خود را با تزریق ژل پروتز می کند که انگار این ژل ها مسموم و تاریخ مصرف گذشته بوده و دچار بیماری هپاتیت نوع A می شود و حالا پزشکان به اسطوره گفته اند همسر صیغه ای شما چند ماه بیشتر زنده نمی ماند.

 هپاتیت از نوع A یک نوع بیماری عفونی است که از طریق ویروس ایجاد می شود و به کبد صدمه می زند اما انگار در این مورد خاص، ویروس هپاتیت برای این خانم دردسرهای دیگری هم ایجاد کرده است.

 امیدوار بودیم این خبر دروغ باشد ولی متاسفانه یکی از دوستان نزدیک این چهره هم غیرمستقیم خبر بیماری لاعلاج همسر دوم و صیغه ای دوست خود را تایید کرد و البته گفت طرف خودش هم نمی داند چون این چهره سرشناس به او نگفته بیماری اش تا این حد جدی است که روحیه خود را نبازد.

ماجرای بیماری لاعلاج همسر صیغه ای اسطوره فوتبال

ماجرای بیماری لاعلاج همسر صیغه ای اسطوره فوتبال
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 30
برگرفته از راد نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 19 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف