نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون همسر فریدون زندی همکار همسر علی دایی شد + تصاویر
همسر فریدون زندی ، گالری جواهر فروشی فریدون زندی
انتشار تصاویر جدید در فضای مجازی از حال و هوای این روزهای فریدون زندی و همسرش خبر از همکار شدن این زوج با علی دایی و همسرش می دهد.
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395

همسر فریدون زندی هم شغل همسر علی دایی شد

 آرزو شایانفر همسر فریدون زندی وارد تجارت جواهر فروشی شد. 

پس از سرمایه گذاری علی دایی و همسرش در تجارت جواهرات حالا فریدون زندی و همسرش نیز وارد این حرفه شده اند.علی دایی پس از جدایی از پرسپولیس، فرصت بیشتری پیدا کرد تا به امور تجاری خود بپردازد. در همین راستا و در همان برهه زمانی در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرآلات خود و همسرش را با نام ” گالری نور” افتتاح کرد و بدین ترتیب رسماً وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد. مدیریت گالری و طراحی جواهرات نیز بر عهده مونا فرخ آذری همسر علی دایی است. 

همسر فریدون زندی

تجارت جدید فریدون زندی و همسرش

حالا مشابه این اتفاق برای فریدون زندی و همسرش افتاده است. ستاره پیشین تیم ملی که مجبور شد فوتبال را زودتر از حد تصور کنار بگذارد حالا در شهر هامبورگ آلمان گالری جواهرات دارد. مدیریت این گالری و طراحی جواهرات نیز بر عهده همسر فریدون یعنی آرزو شایان فر است. این گالری “آرشا” نام دارد و علاوه بر شعبه تهران در زمینه فروش اینترنتی نیز فعال است.

همسر فریدون زندی

عکس همسر فریدون زندی در گالری جواهر فروشی اش

همسر فریدون زندی

تبلیغات جواهر فروشی همسر فریدون زندی 

همسر فریدون زندی همکار همسر علی دایی شد + تصاویر

همسر فریدون زندی همکار همسر علی دایی شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از 11 نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف