نمناک ورزشفوتبال دست بزن فوتبالیست به روایت همسرش در دادگاه
همسر فوتبالیست ، خیانت
همسر فوتبالیست مشهور کشورمان با حضور در دادگاه از پشت پرده زندگی شان گفت که با بداخلاقی ، دست بزن داشتن و خیانت همسرش به سمت طلاق کشیده شده است.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395
بازدید : 2,440 نفر

درخواست طلاق همسر فوتبالیست ایرانی به علت کتک زدن

اخلاق تند یکی از ستاره های فوتبال ایران برای او دردسر درست کرد این ستاره سرشناس فوتبال به خاطر کتک زدن همسرش به دادگاه کشیده شد.

این بازیکن که به شدت پرخاشگر است، حدود دو سال قبل به همسر خود خیانت می کند و زندگی اش تا مرز طلاق پیش می رود و به خاطر گذشت همسر همه چیز به شرایط عادی برمی گردد اما از همان زمان این بازیکن دست بزن پیدا کرده و همسرش را کتک می زند.
به گفته یک منبع آگاه، همسر این بازیکن اخیرا از او به دادگاه شکایت کرده و با نشان دادن آثار کبودی روی سر، صورت، بازو و پهلوهایش خواهان جدایی یک طرفه از همسر خود شده و دادگاه هم این فوتبالیست را احضار کرده و او حالا با قرار وثیقه آزاد است تا نوبت دادگاه شان بشود!
 
البته اخیرا همسر یکی از همبازیان سابق این بازیکن میانجی گری کرده تا زن او به زندگی برگردد و شکایت را پس بگیرد. این فوتبالیست می گوید از وقتی آن اشتباه را مرتکب شده، همسرش هر روز به او شک می کند و دائم در حال چک کردن گوشی تلفن همراهش است و همین مساله باعث شده دو سه باری از کوره در برود و همسرش را کتک بزند. 

دست بزن فوتبالیست به روایت همسرش در دادگاه

دست بزن فوتبالیست به روایت همسرش در دادگاه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از جام نیوز -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف