نمناک اخبارسیاست همسر پنهانی ملک فهد گوش شاهزاده عربستان را برید + تصاویر
همسر ملک فهد ، زن پادشاه عربستان
چند سال پیش خانواده سلطنتی عربستان شکایتی از سوی همسر ملک فهد پادشاه سابق عربستان دریافت کردند و حالا بعد از 12 سال کشمکش بین زن پنهانی ملک فهد و پادشاه عربستان نتیجه اعلام شد.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1394
بازدید : 16,822 نفر

ماجرای همسر پنهانی ملک فهد، پادشاه سابق عربستان و جدالش با شاهزاده 

همسر ملک فهد زنی اهل فلسطین و ساکن بریتانیا توانست حقش را از شاهزاده عربستان بگیرد.

همسر پنهانی پادشاه عربستان

همسر پنهانی ملک فهد پادشاه عربستان صعودی

خانم هارب زنی که هم اکنون 68 سال سن دارد همسر مخفی پادشاه اسبق عربستان بوده است. به گفته ی او آنها در سال 1968 با یکدیگر ازدواج کردند اما به دلیل مخالفت های خانواده ی سلطنتی عربستان در سال 1970 خانم هارب مجبور به ترک عربستان شد ولی آنها همچنان به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند.

زن پنهانی پادشاه عربستان

عکس زن پنهانی پادشاه عربستان

این زن که اصالتا اهل فلسطین است در سال 2005 از طرف پادشاه عربستان وعده به دریافت دو اپارتمان لوکس در چلسی و مبلغی پول شد اما هیچ یک را دریافت نکرد و از طریق قانون اقدام به دریافت این دارایی کرد.

 همسر پادشاه عربستان

شکایت همسر ملک فهد پادشاه عربستان از شاهزاده عربستان

هارب می گوید زمانی که پادشاه فهد جوانی 19 ساله بود با او ازدواج کردم ولی این ازدواج پایان خوشی نداشت چون به دلایلی خانواده پادشاه من را تبعید کردند.

زمانی که پادشاه به شدت بیمار بود در رابطه با پرداخت مقداری از اموالش به من صحبت هایی کرد ولی مدت 12 سال است که من همچنان برای دریافت حق و حقوقم از شاهزاده عربستان در جلسات دادگاه حاضر می شوم.

خانواده سلطنتی عربستان در سال 2003 با شکایت همسر پنهانی پادشاه فهد مواجه شدند و تمام تلاششان را برای پرداخت نکردن این مبلغ به کار بردند ولی سرانجام دادگاه رای نهایی را به نفع خانم هارب همسر پیشین پادشاه فهد داد.

همسر ملک فهد 

پیروزی همسر ملک فهد در مقابل شاهزاده عربستان

همسر ملک فهد ، همسر پنهانی ملک فهد حقش را از شاهزاده عربستان گرفت

همسر پنهانی ملک فهد گوش شاهزاده عربستان را برید + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 30
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف