نمناک اخبارورزشی بی اخلاقی نسبت به همسر هادی نوروزی در مراسم تشییع
همسر هادی نوروزی ، هادی نوروزی
هنوز مدتی از مراسم تدفین هادی نوروزی، کاپیتان با اخلاق پرسپولیس نمی گذرد که برخی برای نشان دادن حرکات غیر اخلاقی خود نسبت به همسر آن مرحوم، دلهای بسیاری را آزرده خاطر ساختند.

شایعه کری خوانی همسر هادی نوروزی

در فضای مجازی به فاصله چند ساعت پس از تدفین کاپیتان پرسپولیس باز هم یک بی اخلاقی دلهای بسیاری را آزرد.

تصویر ذیل درست چند ساعت بعد از مراسم تدفین هادی نوروزی توسط برخی کاربران بی اخلاق به صورت ساختگی منتشر شد.
 
این در حالی است که هواداران دو تیم در چند روز اخیر دست در دست هم به سوگ کاپیتان نشستند.
 
بارها در موارد مختلف عکس های فوتوشاپ و ساختگی در فضا ی مجازی دست به دست میشود، اما این بار نه تنها باعث انبساط خاطر هیچ کس با هر اعتقاد و علاقه ای به رنگ ها در فوتبال خوش نیامد، عکس ساختگی فقط روح آزار دیده داغداران هادی نوروزی را آزرده تر کرد.
 
همسر هادی نوروزی

همسر هادی نوروزی در مراسم تشییع همسرش


مهرداد کفشگری:همسر هادی حلقه ازدواجش را نشان داد نه عدد 6

مهرداد کفشگری در خصوص منتشر شدن عکسی از همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس که گفته می شود عدد 6 را نشان داده گفت:به هیچ عنوان چنین مسئله ای وجود ندارد. متاسفانه عده ای از افراد به همسر این مرحوم هم رحم نمی کنند و بارها شایعه سازی کرده و می کنند. متاسفم که حال و روز این خانواده داغدار که عزیزی را از دست داده را درک نمی کنند.

وی ادامه داد:به هیچ عنوان همسر مرحوم نوروزی عدد 6 را نشان نداده است. او از من خواست تا در این باره حرف بزنم و بگویم که همسر هادی چنین کاری را نکرده است. در استادیوم آزادی همسر هادی تنها داشت حلقه ازدواجش با هادی را به همه نشان می داد و عدد ششی در کار نبود که او بخواهد آن را نشان دهد.

دوست نزدیک کاپیتان فقید تیم پرسپولیس تصریح کرد:متاسفانه عده ای سودجو از هر موضوعی سو استفاده می کنند. کدام عقل سلیمی در آن شرایط این کار را انجام می دهد؟ چه کسی وقتی همسرش فوت شده عدد 6 نشان می دهد؟ همسر هادی فقط و فقط حلقه همسرش را به همه نشان داد و متاسف هستم برای افرادی که چنین شایعاتی را رواج می دهند.

کفشگری در پایان خاطر نشان کرد:مراسم مرحوم نوروزی نشان داد که هواداران استقلال هم مثل پرسپولیسی ها داغدار شدند و ما از آنها هم ممنون هستیم. 


توضیح عکاس عکس جنجالی از همسر هادی نوروزی

پس از انتشار این عکس، فضایی مبنی بر اینکه عکس فوق ساختگی و فتوشاپ بوده در جامعه رسانه ای پیچید. 

اما داستان این عکس از قرار ذیل بود؛ 

همت خواهی، عکاس جنجالی این روز در این باره گفت:من طبق وظیفه عکاسی ام عمل کردم و عکس مد نظر را از همسر هادی نوروزی گرفتم اما شرایط روحی و روانی همسر آن مرحوم تحت کنترلش نبود و وی از شدت فشار و نارحتی آن حرکت را انجام داد و نباید این عکس باعث میشد که در فضای مجازی سوء استفاده کنند.

 

زن هادی نوروزی

 

وی در ادامه عنوان کرد:عده ای از فضای مجازی سواستفاده کردند و دلایلی در مورد این عکس بیان کردند و این اقدامشان زشت و توجیهی ندارد. 

وی بیان کرد:بحث من این است که فضای مجازی با انتشار این عکس و گذاشتن کامنت های متفاوت باعث شدند که این عکس جنجالی شود و گرنه ماهیت این عکس و شرایط روحی مصاحبه شونده در یک رسانه جدی منعی برای انتشار ندارد اما در فضای مجازی این کار صحیح نبود. 

این عکاس خبری در پایان خاطرنشان کرد:به هر حال لازم دیدیم که در مورد ساختگی بودن این عکس توضیح دهم و اعلام میکنم که این عکس واقعی است.

بی اخلاقی نسبت به همسر هادی نوروزی در مراسم تشییع

برگرفته از باشگاه خبرنگاران، فارس ، جام نیوز -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 179 47
نظر کاربران
دلشکسته غمگین.غمگین دلشکسته

دلشکسته غمگین.غمگین دلشکسته

خدا رحمتشون کنه .ادم او دختر کوچیک و نازو می بینه که ببخشید یتیم و بی پدر شده خیلی ناراحت میشه.خیلی گریه اش می گیره. همچنین اون پسر مرحومو رو . این بچه،دختر بچه خیلی کوچیکه دیگه خنده ها و محبتهای پدرو بالا سرش نمی بینه بی پدر و بی یار و یاور شده(خدا یارش باشه .یارشه)شرمنده کوچیکتر از این حرفاییم دلمون باید به خاطر خودمون بسوزه ولی خیلی به خاطر بجه هاش و مخصوصا دختر کوچیکشون دلمون می سوزه. هانا خانم شما خدا رو داری مادرتو داری همه ملت ایرانو داری همه مردم پدر تو هستند.خدا به خانمشونم صبر میده این جور غمها خیلی سخت و جبران ناپذیره.روحت شاد ای مرد. چرا اخه چرا ،رفتی؟ اینجوری؟شاید الان پیش خدایی و خدا برددت. تره اینطوره .همینجوریه.روحت شاد خدا رحمتت کنه. اگه در غیابت بدیی چیزی کرده باشیم ببخشمون حلالمون کن. فوتبالیست خیلی خوبیم بودی جزء معدود بازیکنان خوب پرسپولیس و کشور بودی. خیلی از بازیهای خوبت به یاد دارم .اون گلت هم استثنایی بود . چرا به این زودی؟به این زودی گلی به اون استثنایی زدی و پر کشیدی؟و همه ماها رفتنییم دیر یا زود خدا همه مون ببخشه رحمت کنه و عاقبت به خیر . شاید اون دنیا همه همه مون بتونیم همدیگه رو ببینیم بتونیم همه اونایی رو که دوست داریم ببینیم و شاد و خوش باشیم دور از دردها و رنجها.خداحافظ،دیداری دوباره(تا دیداری دوباره)یادم رفت اینو میخواستم بگم طبیعیه که ایشون بخواد انگشتر ازدواجشونو نشون بده شما هم اگه بخواهید نشون بدید دست چپتون رو بالا میارید و با یک انگشت راستتون به انگشتر اشاره می کنید با چند انگشت که اشاره نمی کنید؟این یک تصادف بوده که شبیه نشون دادن عدد شش شده و نباید مقایسه کرد و این حرفهای زشت و دور از اخلاق را زد و فکر کرد.دوستان حواسمون باشه عجول نباشیم زود قضاوت نکنیم با ابروی افراد بازی نکنیم در معرض خطر قرار ندیم. ممنون

پاسخ دادن 19 0
الهام

الهام

این حرفای بچگانه چیه دیگه.

پاسخ دادن 6 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف