نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تصاویر همسر و فرزندان مرحوم دنیا فنی زاده
دنیا فنی زاده ، آبتین سهامی
مرحوم دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی همسر آبتین سهامی دو پسر به نام های ارشیا و سیاوش دارد .

خانواده دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی

دنیا فنی زاده فرزند پرویز فنی زاده و همسر آبتین سهامی ( تصویر بردار ) ، صبح 5شنبه 9 دی ماه در میان بدرقه همکاران و هنرمندان مشهور تشییع و خاکسپاری شد. عروسک گردان کلاه قرمزی صبح 8 دی ماه بعد از یک دوره طولانی بیماری سرطان در سن 49 سالگی فوت شد.وی در روز 26 آبان 1346 در تهران به دنیا آمد.

دنیا فنی زاده از کودکی به خاطر شغل پدرش، پرویز فنی زاده معمولاً در جشنواره های مختلف کودک و نوجوانی که در ایران برگزار می شد حضور داشت و آثار داخلی و خارجی شرکت کننده در این جشنواره ها را می دید. همین مسئله سبب شد تا از کودکی با تولیدات و نوع آثار عروسکی که برای کودک و نوجوان ساخته می شود آشنا شود.

دنیا فنی زاده

فرزندان مرحوم دنیا فنی زاده

پدر وی پرویز فنی زاده هنرپیشه سرشناس تلویزیون و سینمای ایران بود که در سال 1358 بر اثر بیماری کزاز درگذشت و مادرش هایده غیوری نام دارد. دنیا یک خواهر به نام هستی دارد. دنیا فنی زاده در کنار فرزندانش ارشیا و سیاوش میبینید تصویر مرحوم دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی در کنار دو پسرش ارشیا و سیاوش را میبینید:

 

کلاه قرمزی

دنیا فنی زاده در کنار فرزندانش

 

عروسک گردان کلاه قرمزی

دنیا فنی زاده و پسرانش سیاوش و ارشیا

 

بیماری سرطان

آبتین سهامی همسر دنیا فنی زاده

تصاویر همسر و فرزندان مرحوم دنیا فنی زاده

تصاویر همسر و فرزندان مرحوم دنیا فنی زاده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 44
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 44 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف