نمناک بهداشت و سلامتدهان و دندان همکاری ایران و سوئیس در حوزه بهداشت دهان و دندان
گردهمایی بنیاد (Tooth friendly توث فرندلی) سوئیس، یکی از معتبرترین بنیادهای بین المللی سنجش سلامت محصولات خوراکی مرتبط با بهداشت دهان و دندان

ایران و روسیه با هم در حوزه بهداشت دهان و دندان همکاری میکنند 

روز پنج شنبه 11 مرداد گردهمایی بنیاد (Tooth friendly) توث فرندلی سوئیس، یکی از معتبرترین بنیادهای بین المللی سنجش سلامت محصولات خوراکی مرتبط با بهداشت دهان و دندان، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بایودنت این گردهمایی روز پنج شنبه 11 مرداد و با حضور نمایندگان بنیاد Tooth friendly (توثفرندلی) سوئیس و جامعه دندان پزشکان ایران برگزار می شود. توث فرندلی به عنوان یکی از معتبرترین بنیادهای سنجش سلامت محصولات خوراکی و مصرفی مرتبط با بهداشت دهان و دندان و با هدف ارتقای سطح بهداشت دهان و دندان، با حمایت برند بایودنت (Biodent)در ایران این گردهمایی را برگزار می کند.

توث فرندلی با بیش از 30 سال همکاری نزدیک با صنعت دندان پزشکی و صنایع بین‎المللی، بنیادی غیرانتفاعی است که تحت نظارت دانشگاه زوریخ سوئیس در زمینه ی سلامت دهان و دندان فعالیت می کند. این بنیاد به ابتکار دانشکده های دندانپزشکی سوئیس برای تشخیص محصولاتی ایمن برای دندان ها تاسیس شده و نشان آن در بیش از 40 کشور جهان مانند سوئیس، آلمان، ژاپن، ترکیه و کره جنوبی به رسمیت شناخته می شود، همچنین تا به حال بیش از 100 محصول در سراسر دنیا موفق به دریافت این نشان شده اند.

گفتنی است که حضور بنیادهای حرفه ای و بین الملی حوزه سلامت در داخل کشور از شاخص هایی به شمار می آید که می تواند بر کیفیت و سلامت زندگی افراد جامعه اثر مستقیم و مثبتی بگذارد و همچنین موجب رونق و شکوفایی علمی و تخصصی برندهای داخلی شود.

 

همکاری ایران و سوئیس در حوزه بهداشت دهان و دندان

همکاری ایران و سوئیس در حوزه بهداشت دهان و دندان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف