نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حکایت هنروران سینما از عشق فیلم بودن در ماه عسل
هنروران سینما ، هنروران پیشکسوت سینما
هنروران پیشکسوت سینما مهمانان قسمت بیست و یکم ماه عسل بودند و خاطرات جذابی از سالهای حضورشان در سینما را روایت کردند.
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396

هنروران سینما مهمان قسمت بیست و یکم ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته همزمان با 30 خرداد ماه 96 در حالی روی آنتن شبکه سه سیما رفت که میزبانی چهارتن از هنروران سینما را برعهده داشت. هنروران پیشکسوت سینما مهمانان قسمت بیست و یکم ماه عسل بودند و خاطرات جذابی از سالهای حضورشان در سینما را روایت کردند.

گفتگوی جذاب احسان علیخانی با هنروران سینما در ماه عسل

ماه عسل در قسمت بیست و یکم خود میزبان 4 تن از هنروران سینما بود که از 48 وارد این حرفه شده بودند اما سهم خوبی از سینما نبرده بودند . این هنروران سینما داستان حضور خود در سینما و علاقه به دیده شدن در دنیای هنر را اینگونه روایت کردند .

یکی از این هنروران سینما درباره حضور در دنیای هنر گفت:از سال 53 وارد سینما شدم و در سریال همه چیز آنجاست نقش احمد آقا را بازی کردم. از مدرسه که می آمدم صدای سینما را از بلندگو میشنیدم و همین عاملی برای کشش من به سمت سینما شد. پدرم بنا بود و به من توصیه میکرد سینما را رها کنم و درس بخوانم یا اینکه با خودش کار کنم اما من هرگز گوش ندادم. عمو محمد یکی از هنروران سینما در ماه عسل از بازی کردن در فیلم فروشنده اصغر فرهادی در نقش صاحبخانه ترانه علیدوستی و شهاب حسینی گفت و از حذف شدن سکانسی که در این فیلم بازی کرده بود صحبت کرد و ادامه داد من در یک فیلم روسی نقش سلطان را بازی کرده ام و در یک فیلم هم به جای یک خانم نقش بدلکار را بازی کرده ام . عمو محمد تیزر جالبی با صدای خودش برای احسان علیخانی در برنامه اجرا کرد.

 هنروران سینما

مهمانان روز گذشته ماه عسل

مهمان دیگر ماه عسل یکی از هنروران سینما به نام عمو حسن بود که درباره حضورش در سینما گفت :سینما چهار در دارد ؛ تئاتر ، پول و پارتی ، دانش و دیالوگ گویی خوب که ما اشتباهی و از در پایین وارد این حرفه شدیم . من در فیلم هزار دستان به جای استاد مشایخی نقش بدلکار را بازی کرده ام با وجود اینکه سواد زیادی ندارم اما به خوبی میتوانم دیالوگ بگویم. من ابتدا کابینت ساز بودم و بعد روی ماشین کار میکردم و یک روز جمعی از هنرمندان را دیدم و به این حرفه علاقه مند شدم و در 80 فیلم دستیار دوم بودم.

عمو حسن ادامه داد من چند فیلم برای خودم ساخته ام که فقط در خانه و برای اهالی خانه اکران میشود .

عمو غلام مهمان دیگر ماه عسل بود که اینگونه داستان زندگی را روایت کرد :من بخاطر بازیگری زجر زیادی کشیدم و حتی در این سن ازدواج هم نکرده ام اما حقم را از سینما نگرفتم. من حدود 400 -300 تا فیلم بازی کرده ام اما خیلی از سکانس هایم در فیلم ها حذف شد و اکنون سر خیابان منوچهری دستفروشی میکنم و کلا بازیگری را کنار گذاشته ام . عمو غلام ترانه ای برای احسان علیخانی آماده کرده بود و آن را در برنامه اجرا کرد.

یکی دیگر از هنروران سینما که مهمان برنامه بود از بازی در 200 فیلم صحبت کرد .

احسان علیخانی در بخشی از برنامه صحبت از فیلم جذابی کرد که این 4 نفر در قهوه خانه ای نشسته اند و مشغول فکر کردن برای ساخت فیلم هستند. فیلم هایی که تنها برای خودشان اکران میشود و با سرمایه اندک خودشان ساخته میشود و ویدئویی از فیلم سازی هایشان در برنامه پخش شد.

در پایان برنامه ماه عسل یک دوربین و 40 میلیون تومان پول به این هنروران سینما هدیه داده شد.

حکایت هنروران سینما از عشق فیلم بودن در ماه عسل

حکایت هنروران سینما از عشق فیلم بودن در ماه عسل
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف