نمناک اخبارورزشی از سوپرمن تا حماسه سازی هواداران پرسپولیس
هواداران پرسپولیس ، هواداران پرسپولیس در ورزشگاه
پرسپولیسی ها با حماسه سازی کاپیتان و هواداران پرشور خود توانستند به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1397

از سوپر من تا آمدن هواداران پرسپولیس

بعد از صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آنها باید در مقابل الجزیره در امارات به میدان می رفتند که کاپیتان آنها یعنی سید جلال با کارت زردی که در مقابل السد گرفت قادر به بازی کردن نبود.

پرسپولیس بازی قابل قبولی را بدون سید بر جای گذاشت اما با 3 گل تن به باخت داد و همه چی به بازی برگشت در آزادی در مقابل چشم هزاران نفر موکول شد که پرسپولیسی ها باخت بازی قبل را ناشی از نبود سید خود می دانستند که این بازی برگشت تمامی هواداران امید وار بودند که سید جلال باشد و صعود کند اما مصاحبه ای از سرمربی تیم الجزیره فشار سنگین را به سرخ ها آورد و آن ها این جمله " مگر کاپیتان پرسپولیس سوپر من است ؟ " 

پرسپولیس و الجزیره

بازی پرسپولیس و الجزیره در امارات

با شروع شدن بازی این پرسپولیس بود که سراسر حمله بود تا اینکه یک شوت سرکش از احمد نورالهی تور دروازه حریف را به لرزه در آورد ! گل برای پرسپولیس با شوت از راه دور شماره هشت پرسپولیسی ها 

دقایقی بعد مبخوت هم از راه دور ضربه ای ارسال کرد که دور از دستان بیرانوند وارد دروازه پرسپولیس شد ! حالا پرسپولیس در اندک زمان باقی مانده باید سراسر حمله میشد که ضربات متعددی به روی دروازه ارسال شد تا اینکه در دقایق پایانی بازی ارسال بشار رسن به محوطه جریمه باعث شد مدافع حریف دفع ناقص کند و سید جلال یک ضربه دیدنی را وارد دروازه تیم الجزیره کند و حکم صعود به یک چهارم را برای پرسپولیس امضا کند.

اما در آخر حرف هواداران پرسپولیس این بود که لقب سید جلال باید سوپر من شود و واقعا هم به مربی الجزیره ثابت شد که چرا باید سید سوپر من باشد.

بازی پرسپولیس و الدحیل

شادی پرسپولیسی ها پس از صعود این تیم به نیمه نهایی

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برای مرحله یک چهارم نهایی برگزار شد و پرسپولیس به الدحیل خورد که در بازی رفت پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد اما امیدوار بود که در آزادی با 80 هزار نفر الدحیل شکست ناپذیر را حذف کند.

هافبک الجزیره و صادق محرمی

محرمی و هافبک الجزیره

در روزهای باقی مانده تا بازی برگشت پست و مصاحبه های زیادی به گوش بازیکنان الدحیل رسید که کار دحیل برای پیروزی در مقابل هواداران ایرانی سخت است اما این ها باعث واکنشی دیگر از سوی کاپیتان الدحیل شود که اعلام کرد " بگویید هوادارانتان بیایند " با این جمله نهایت اعتماد به نفس را به خویش داد تا اینکه در بازی برگشت پرسپولیسی ها ورزشگاه را تقریبا پر کردند و با اولین گل سید جلال آن ها به بازی برگشتند و تیم قطری و کاپیتان این تیم را به سه گل حذف کردند.

صعود دلچسب پرسپولیس با حماسه سازی بازیکنان و هواداران

از سوپرمن تا حماسه سازی هواداران پرسپولیس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش ورزشی نمناک /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف