نمناک ورزشفوتبال درگیری مربی استقلالی با هواداران پرسپولیس
هواداران پرسپولیس ، لیگ برتر
تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر به مصاف سیاه جامگان می رود که در محل برگزاری نشست خبری آن اتفاق غیر منتظره ای رخ داد و هواداران به مربی استقلالی حمله ور شدند.
تاریخ انتشار : 22 دی 1396

حمله هواداران پرسپولیس به مربی استقلالی!

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته 19 رقابت های لیگ برتر به مصاف سیاه جامگان می رود.

برخی از هواداران پرسپولیس برای دیدار با برانکو به محل برگزاری نشست خبری آمده بودند، اما زمانی که با رضا عنایتی، مربی سیاه جامگان و بازیکن سابق استقلال مواجه شدند، شعارهایی علیه وی سر داده و در این بین به استقلالی بودن او هم اشاره می کردند.

این موضوع در نهایت باعث شد که درگیری لفظی شدیدی بین عنایتی و هواداران پرسپولیس به وجود بیاید.این درگیری لفظی در آستانه تبدیل شدن به درگیری فیزیکی بود که با وساطت افراد حاضر در صحنه ختم به خیر شد.

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس به سوی عنایتی حمله ور شدند

نشست خبری برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس که ساعت 17:30 دقیقه و ساعت 18 نشست خبری رضا عنایتی سرمربی تیم سیاه جامگان دیروز 21 دی ماه سال 96 برگزار شد.
گفتنی است؛ دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و سیاه جامگان از ساعت 14:30 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد.

درگیری مربی استقلالی با هواداران پرسپولیس

درگیری مربی استقلالی با هواداران پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری برنا - پرسپولیس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف