نمناک اخبارجامعه هشدار هواشناسی در مورد هوای امروز تهران
هواشناسی تهران امروز ، هواشناسی تهران امروز
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در برخی مناطق کشور از کاهش دید افقی و کیفیت هوا در بخش هایی از جنوب غرب و غرب خبر داد.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396
بازدید : 1,796 نفر

رعد و برق و وزش باد شدیددر تهران

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در مورد وزش باد شدید در تهران هشدار داد. هواشناسی تهران امروز را همراه با رعد و برق پیش بینی کرد.

احد وظیفه با اشاره به اینکه امروز فعالیت سامانه بارشی در شمال شرق و برخی مناطق شرقی کشور ادامه دارد، گفت:این سامانه در همین مناطق سبب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد و بتدریج از بعدازظهر از شمال شرق کشور خارج می شود.

وی ادامه داد:از امروز بعد از ظهر و طی روز سه شنبه(2 خردادماه) به سبب وزش بادهای جنوبی روی دریای عمان در ارتفاعات کرمان، شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود همچنین طی سه روز آینده در شمال غرب کشور رشد ابر و رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست که بتدریج در روز چهارشنبه(3 خردادماه) با شمالی شدن جریانات، غرب سواحل دریای خزر نیز بارش خواهد داشت.

وظیفه با بیان اینکه دوشنبه و سه شنبه به سبب وزش باد شدید، خلیج فارس و بتدریج دریای عمان مواج می شود، اظهار کرد:در برخی ساعات ارتفاع موج به دو تا سه متر نیز خواهد رسید. از بعد از ظهر روز سه شنبه شرایط برای شکل گیری توده گرد و غبار روی کشور عراق فراهم است و انتظار می رود در روز چهارشنبه در بخش هایی از جنوب غرب، غرب و با غلظت کمتر در شمال غرب کشور دید افقی و کیفیت هوا کاهش یابد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده گفت:آسمان تهران روز سه شنبه صاف دربعدازظهر همراه با افزایش ابر، گاهی اوقات وزش باد با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و گرد وخاک بدون تغییر درجه دما پیش بینی می شود.

هشدار هواشناسی در مورد هوای امروز تهران

هشدار هواشناسی در مورد هوای امروز تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از سیمرغ - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف