نمناک اخبارجامعه هشدار هواشناسی خراسان جنوبی
هواشناسی خراسان جنوبی ، آبگرفتگی در خراسان جنوبی
سرپرست گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی استان خراسان جنوبی درباره آبگرفتگی معابر هشدار داد.
تاریخ انتشار : 18 دی 1397

سیل و آبگرفتگی در خراسان جنوبی

ایلنا:سرپرست گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی استان خراسان جنوبی گفت:با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به استان از عصر فردا درباره آبگرفتگی معابر و وقوع روان آب هشدار داد.

 

جواد نخعی گفت:براساس اخطاریه جوی صادر شده، از فردا با نفوذ سامانه بارشی دیگری به استان ضمن وزش تند باد و گردو خاک (برخی نقاط کاهش دید افقی) افزایش ابر در منطقه، برای فردا عصر تا بعدازظهر پنج شنبه این هفته بارش باران با احتمال بارش برف در ارتفاعات و گاهی رعد وبرق پیش بینی می شود.

 

نخعی افزود:شدت بارش ها در مناطق شمالی استان همچون شهرهای فردوس، سرایان، قاین، بشرویه ، طبس و زیرکوه سبب وقوع روان آب، آبگرفتگی معابر عمومی و تشکیل مه در مناطق کوهپایه ای خواهد شد.

 

وی در خصوص تغییرات دمایی گفت:از روز پنج شنبه تا اوایل هفته آینده روند تغییرات دما به طور محسوس کاهش می یابد و سرما و یخبندان شبانه در صبح شنبه هفته آینده به اوج خود خواهد رسید.

 

سرپرست گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی استان به شهروندان توصیه کرد:برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی اقدامات لازم صورت گیرد.

 

در شبانه روز گذشته خوسف با حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و سربیشه با حداقل دمای یک درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین شهر استان گزارش شد.

انتهای پیام/م

 

هشدار اداره هواشناسی خراسان جنوبی درباره سیل و آبگرفتگی

هشدار هواشناسی خراسان جنوبی
: امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟
1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف