نمناک تکنولوژیاختراعات هواپیمای خفن استون مارتین برای آیندگان + تصاویر و مشخصات
Volante Vision ، هواپیمای مفهومی استون مارتین
در آینده با افزایش روزافزون جمعیت مسلما نیاز به وسایل حمل و نقلی جدیدی خواهیم داشت شرکتی در این راستا از یک هواپیمای مفهومی رونمایی کرده است.

هواپیمای شخصی و مفهومی استون مارتین

شرکت بزرگ استون مارتین یکی از بزرگترین و محبوب ترین شرکت های اتومبیل سازی است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال 1913 میلادی توسط رابرت بمفورد و لیونل مارتین آغاز کرد.

استون مارتین،امروزه در طراحی اتومبیل های سوپر اسپرت و لوکس فعالیت دارد که آخرین اتومبیل گران قیمت و لوکس آن به نام استون مارتین والکری است که جزء یکی از گران قیمت ترین اتومبیل های جهان با قیمت چشمگیر 3.2 میلیون دلار می باشد که تنها 150 عدد از این اتومبیل توسط شرکت اتومبیل سازی استون مارتین ساخته شده است و طبق گفته برخی نقل ها ، این اتومبیل در سال 2019 وارد بازار خواهد شد.

Volante Vision

هواپیمای مفهومی استون مارتین

در عین حال این تنها وسیله نقیله مفهومی و گران قیمت استون مارتین محسوب نمی شود چرا که این شرکت با همکاری یکی دیگر از شرکت های معروف به نام "رولز رویس" در طی یک پروژه از یک هواپیمای مفهومی و شخصی رونمایی کردند که می تواند شروع و آغازی نو در این هواپیما ها باشد.

هواپیمای Volante Vision

هواپیمای پیشرفته و مفهومی استون مارتین

نام این هواپیمای مفهومی و سوپر لوکس "Volante Vision" می باشد که حرکت آن بصورت عمودی است و این بدین معنا است که این هواپیما توانایی پرواز به صورت عمودی و یک نقطه متمرکز را دارد و دیگر نیازی به پیمودن مسافت طولانی نمی باشد تا اینکه هواپیما بتواند برای پرواز اوج بگیرد.

هواپیمای استون مارتین

هواپیمای سوپر لوکس استون مارتین

این هواپیمای به روز و جدید ، توسط برترین کارشناسان در زمینه هوافضا و متخصصان نیروی هوایی در بریتانیا طراحی شده است و می تواند راه حل جدیدی برای حمل و نقل مسافران از نقطه ایی به نقطه ایی دیگر باشد.

هواپیمای مفهومی

هواپیمای Volante Vision

رئیس شرکت استون مارتین در مورد این هواپیمای شخصی این چنین گفت:"امروزه ما شاهد روز افزون جمعیت هستیم که با این وجود در چند سال آینده شاید حمل و نقل توسط اتومبیل ها صورت نگیرد و هر شخصی با هواپیمای شخصی خود پرواز نماید.همچنین علاوه بر این دید ، ما سعی کردیم که طراحی مان به نحوی باشد که دیگر هیچ وسیله مخصوص حمل و نقل باعث آلودگی هوا نشود.این هواپیمای شخصی،یقینا در سال های آینده می تواند نماد آینده باشد و از هم اکنون می توانید آینده را درک نمایید".

هواپیمای سوپر لوکس

هواپیمای استون مارتین برای حمل و نقل مسافران

رونمایی از هواپیمای سوپرلوکس

هواپیمای منحصر بفرد استون مارتین

هواپیمای سوپرلوکس استون مارتین نمادی برای آینده

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف