نمناک اخبارحوادث ماجرای وحشت 165 مسافر هواپیمای تهران مشهد
هواپیما ، نقص فنی هواپیما
در پرواز ساعت 9 شب 13 اسفندماه سال جاری تهران به مشهد هواپیما پس از بلند شدن از تهران پس از 30 دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی در فرودگاه مبدأ به زمین نشست.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394

خرابی رادار هواپیمای تهران مشهد

این پرواز هنگامی که از تهران به سمت مشهد در ساعت 21 حرکت کرد پس از خرابی رادار هواپیما حدود 30 دقیقه در آسمان به پرواز ادامه داده و بعد از آن به فرودگاه مهرآباد تهران بازگشت. در این هواپیما 165 مسافر وجود داشت که پس از اعلام خرابی توسط کاپیتان مسافران 30 دقیقه پر اضطراب را پشت سر گذاشتند.
از فرودگاه مهرآباد خبر رسید پس از نشستن بدون مشکل هواپیما در باند فرود، مسئولان از مسافران درخواست کردند که هواپیما را ترک کرده تا با یک پرواز دیگر آن ها را انتقال دهند، اما مردم به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نمی شدند.
کمک داور فوتبال که مسافر این هواپیما بود در خصوص اتفاقی که پنج شب گذشته در هواپیما برای او در سفر تهران به مشهد رخ داد، اظهار داشت:«متأسفانه سفر خسته کننده ای از باشگاه های آسیا داشتم و 20 ساعت پرواز از استرالیا داشتم. وقتی سوار هواپیما شدیم هواپیما غیرعادی بود و تکان های زیادی می خورد. پس از 20-25 دقیقه پرواز شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم بازگردیم.»
وی افزود:«خدا را شکر خلبان بسختی توانست به زمین بنشیند و خوشحالم که هموطنان همگی در سلامت هستند. پس از 40-30 دقیقه معطلی در فرودگاه یک هواپیمای دیگر مهیا شد و به مشهد رسیدیم.»
کمک داور فوتبال در مورد اینکه می گویند رادار هواپیما ایراد پیدا کرده بود، تأکید کرد:«وقتی خلبان به آسمان می رود اگر رادار نداشته باشد با مشکل روبه رو می شود و نمی تواند مسیر خودش را پیدا کند. باز هم از خلبان تقدیر و تشکر می کنم که تمرکز داشت و توانست مسیر را پیدا کند. به هر حال حس بدی بود و ترس داشتیم اما خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.»

ماجرای وحشت 165 مسافر هواپیمای تهران مشهد

ماجرای وحشت 165 مسافر هواپیمای تهران مشهد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف