نمناک اخبارجامعه زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران یاسوج صحت دارد؟
هواپیمای تهران یاسوج ، مسافران هواپیمای تهران یاسوج
اخباری در فضای مجازی از زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران یاسوج منتشر شده بود که معاون عملیات نیروی زمینی ارتش درباره آن توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396

تکذیب زنده بودن برخی از مسافران هواپیمای تهران یاسوج

معاون عملیات نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تاکید کرد که انتشار اخباری درباره زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران - یاسوج پس از سقوط مورد تایید نیست و نیاز به بررسی کارشناسی دقیق دارد.
امیر کیومرث شرفی در منطقه پادنا و در روستای دنگزلو افزود:نیروهای بومی منطقه که ادعا می کنند ردپایی در اطراف لاشه هواپیما دیده اند همزمان با تکاوران نیروی زمینی ارتش به محل سقوط رسیده اند در حالی که تکاوران این موضوع را تایید نمی کنند.
وی ادامه داد:باید توجه داشت که پس از سقوط هواپیما، در محل برف باریده و امکان ندارد که پس از دو روز با وجود بارش برف ردپایی مانده باشد که نشان دهد کسی زنده بوده است .
شرفی تصریح کرد:هرگونه اظهار نظر درباره این موضوع پس از بررسی دقیق محل سانحه، لاشه هواپیما، پیکرهای مسافران و بررسی همه جوانب و احتمالات سانحه باید ازسوی کارشناسان ذیربط صورت گیرد.
در روزهای گذشته برخی رسانه ها بویژه در فضای مجازی از زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران - یاسوج پس از سقوط آن در کوه دنا، خبر داده اند.
هنوز هیچ مسئولی در این زمینه اظهار نظر نکرده است.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به طور میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می کرد.
روز گذشته پس از 48 ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه های نقل در مرز بین شهرستان های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.

زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران یاسوج صحت دارد؟

زنده بودن برخی مسافران هواپیمای تهران یاسوج صحت دارد؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف