نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف هواپیماهای جنگ جهانی دوم + تصویر
هواپیما ، هواپیمای جنگی
کشف 50 هواپیمای جنگی آلمان در قبرستان هواپیماها در ترکیه که مربوط به جنگ جهانی دوم می شوندادعای جدید یکی از خلبان های ارتشی ترکیه می باشد.
بازدید : 3,370 نفر

 کشف قبرستان هواپیماهای جنگ جهانی دوم

بتازگی خبری مبنی بر اینکه 50 هواپیمای جنگی آلمان که مربوط به جنگ جهانی دوم می شوند، در قبرستان هواپیماها در ترکیه کشف شده،منتشر شده است.
 
یکی از خلبان های ارتشی ترکیه ادعا کرده است که 50 هواپیمای جنگی آلمانی مربوط به جنگ جهانی دوم را در زیر یکی از فرودگاه های این کشور پیدا کرده است.
 
هواپیما
 
هواپیما
 
به گفته تاریخ دانان، این 50 هواپیمای جنگی در زمان جنگ توسط هیتلر به همراه 300 خلبان کارآزموده به ترکیه بخشیده شدند تا آن ها را تشویق کند که به نیروهای آن ها در جنگ جهانی دوم بپیوندند و یا در عوض سنگ های معدنی و کروم از آن ها دریافت کند.
 
هواپیما
 
هواپیما
 
ترکیه در اوایل دهه 1940 سعی در این داشت که با هیچ کدام از نیروهای جنگ جهانی متحد نشود ولی از طرف دیگر هم این واشنگتن بود که در اواخر جنگ به ترکیه اصرار کرد تا هواپیماهای جنگی خود را با هواپیماهای ساخت آمریکا عوض کند.
 
هواپیما
 
هواپیما
 
هواپیما
 
تاریخ دانان عقیده دارند که دولت ترکیه در آن زمان به جای از بین بردن این هواپیماها، آن ها را در زیر یکی از فرودگاه ها در ترکیه دفن کردند تا در آینده از آن ها استفاده کنند.

کشف هواپیماهای جنگ جهانی دوم + تصویر

کشف هواپیماهای جنگ جهانی دوم + تصویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف