نمناک اخبارجامعه ماجرای تماس مسافر هواپیمای سقوط کرده چیست؟ +عکس
هواپیمای سقوط کرده ، تلگرام مسافر هواپیمای گم شده
در پی خبر هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج تا کنون صدها خبر منتشر شده است که با تکذیب پایان یافته اند اما در این میان ادعای اعضای خانواده یکی از مسافران همه خبرها را زیر سوال برده است.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396

تلگرام یکی از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده چک شد!

حسن شمشادی، خبرنگار صداوسیما، در یادداشتی تلگرامی با عنوان «ابهام کامل» نوشت:یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت آسمان یکشنبه، از تهران عازم یاسوج شد، که هرگز به مقصد نرسید.

در پی سقوط این هواپیما، تاکنون صدها خبر از مسئولان محلی و کشوری منتشر و برخی ازآنها، تکذیب شده است اما ادعاهای اعضای خانواده و دوستان یکی از مسافران این پرواز، بسیاری از این خبرها را از اساس زیر سوال می برد .

نام این مسافر، حسین رستمی تقی دیزج اهل استان اردبیل و ساکن ملارد است که برای کار به یاسوج سفر می کرد.بنا بر اعلام مسئولان امر، هواپیمای مسافربری ATR72 ساعت 8 صبح از فرودگاه مهرآباد تهران برخاسته و پنجاه دقیقه بعد از روی صفحه رادار محو شده است .این درحالیست که ساعت 8:56 دقیقه یکی از دوستان حسین رستمی در یاسوج که منتظر اوست، با شماره اش تماس می گیرد، تلفن زنگ می خورد و سی ثانیه ای به صورت قطع و وصل شدید با او صحبت می کند .

عجیب تر از تماس اول، تماس دوم این شخص با آقای رستمی است، این تماس در ساعت 9:28 دقیقه صورت می گیرد. این بار بر خلاف بار اول، صدای آقای رستمی بسیار واضح و بدون قطع و وصل است و 1:12 دقیقه به طول می انجامد .آقای رستمی به دوستش می گوید:نزدیک فرودگاه هستیم وهواپیما به زودی می نشیند .فرد تماس گیرنده می گوید حتی با آقای رستمی شوخی قومیتی هم کردم و او هم به سبک خودم پاسخ مرا داد .

او می گوید:من خودم بخاطر اینکه مبادا مهمانداران هواپیما به دوستم چیزی بگویند، با آقای رستمی خداحافظی کردم و تماس پایان یافت.این در حالیست که دو عضو خانواده آقای رستمی می گویند، آخرین باری که ایشان صفحه تلگرامش را چک کرده ساعت 9:48 است!

آنچه به عنوان ابهام کامل در این میان مطرح است این است که چگونه یکی از سرنشینان این هواپیما در این ساعت ها تماس تلفنی داشته و برای آخرین بار در ساعت 9:48 تلگرامش را چک کرده اما مسئولان می گویند این هواپیما ساعت 8:50 از صفحه رادار محو شده و حتی یکی از مسئولان شرکت آسمان از برخورد این هواپیما با کوه در این ساعت خبر داده است ؟!

براستی در آن ساعت و در بالا یا نزدیکی های فرودگاه یاسوج چه اتفاقی افتاده، و خلبان با تجربه ای همچون حجت الله فولاد، چه دید و چه تصمیمی گرفت که در نهایت به سقوط هواپیمایش منجر شد ؟!

پی نوشت:

یک:ابهام کامل برگرفته از سخنان جناب آخوندی وزیر راه و شهرسازی است که امروز در سفر به یاسوج گفت :در یک کلام بگویم که در یک ابهام کامل هستیم و هیچ چیز برای ما مشخص نیست !!

دو:آنچه گفته شد بر اساس مصاحبه با دو تن از نزدیکان و دوستان آقای رستمی و مدارک و مستندات آنان است .

سه:گمانه زنی ها و اظهارات دستکم دو مسئول فرودگاهی نزد اینجانب محفوظ است که بر ابهام های این #ابهام_کامل می افزاید، اما تا قطعی و مسجل شدن موارد مطرح شده، از انتشار آنها معذورم .

هواپیمای سقوط کرده

تصویری از لیست تماس های یکی از مسافران هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج

با حسین رستمی، مسافر پرواز یاسوج در ساعت 9:28 دقیقه، در کابین هواپیما، تلفنی صحبت کردند.سوال :چگونه این پرواز ساعت 8:50 سقوط کرده است ؟!

هواپیمای سقوط کرده

ماجرای تماس تلفنی یکی از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده

ایشان حسین رستمی تقی دیزج است که در مطلب قبل از او نام بردم . برخی ها به اشتباه؛ از این عکس به عنوان آخرین نگاه او در پرواز تهران یاسوج نام برده اند؛ که نادرست است

ماجرای تماس و چک تلگرام مسافر هواپیمای سقوط کرده آسمان

ماجرای تماس مسافر هواپیمای سقوط کرده چیست؟ +عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف