نمناک اخبارگوناگون عکس لو رفته از 7 مسافر سرپایی هواپیمای پاکستان!
هواپیمای پاکستان ، هواپیمایی که 7 نفر را سرپایی برد
هواپیمای پاکستان در یک اقدام باورنکردنی 7 مسافر خود را در راهرور هواپیما مثل اتوبوس سرپایی به مقصد رساند.
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1395

افتضاح هواپیمایی پاکستان با سوار کردن هفت مسافر اضافه

به گزارش پایگاه خبری الجزیره مسئولان سازمان هواپیمای پاکستان در حال بررسی اتفاق عجیبی هستند که چند روز گذشته در یکی از سفرهای بین المللی رخ داده است.

روزنامه داورن نیوز چاپ روز شنبه نوشت هواپیمایی بین المللی پاکستان (PIA) در پرواز شماره PK-743 416 از کراچی به مقصد مدینه هفت مسافر را در راهروی هواپیما جای دادند.

هواپیمایی که 7 نفر را سرپایی برد

بر اساس گزارشات دقیق تمام 409 صندلی هواپیما پر بود و جایی برای سوار کردن 7 نفر باقی مانده از کاروان وجود نداشت ولی نکته این است که تعداد صندلی های این هواپیما کمتر از اندازه استاندارد بوده است و به همین دلیل مسافران مجبور شدند مثل اتوبوس سرپایی سفر کنند.

در یک اقدام باورنکردنی و کامل خطرناک مسئولان پرواز تصمیم گرفتند تا مسافران بدون صندلی را در یک سفر 4 ساعته در قسمت راهرو هواپیما جای دهند.

 پس از انتشار این خبر خلبان پرواز با واکنش به برخی نظرها اعلام کرد که از این ماجرا بی اطلاع بوده است و هنگامی که در جریان پرواز از کابین خارج شد متوجه افتضاح مسافران اضافه گشت.

 هواپیمای پاکستان

عکس لو رفته از مسافران سرپایی هواپیمای پاکستان 

او در ادامه گفت برگه های مربوط به پرواز که اجازه سوار شدن یک مسافر را به هواپیما می دهد توسط مسئولان تنظیم می شود و من هیچ ارتباطی با این مسائل ندارم از طرفی متوجه شدم که روز پرواز کارمندان هواپیمایی پاکستان با وجودی که پرواز پر بوده، هفت برگه پرواز دست نویس صادر می کنند که مسافران بی جامانده "سرپایی" سوار شوند. 

عکس لو رفته از 7 مسافر سرپایی هواپیمای پاکستان!

عکس لو رفته از 7 مسافر سرپایی هواپیمای پاکستان!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف