نمناک سرگرمیدیدنی ها سفره افطاری داخل هواپیما + تصاویر
هواپیما ، افطار
یک هواپیمای مسافربری در ترکیه پس از پایان دوره فعالیت خود، به سفره افطار دسته جمعی برای ماه مبارک رمضان تبدیل شده است.

سفره افطاری در یک هواپیمای مسافربری

هواپیماهای ایرباس 340 در گروه هواپیماهای مسافربری که ظرفیت جابجایی 240 تا 380 مسافر را دارا هستند، به عنوان بهترین مدل ها مطرح و شناخته شده اند. بیشترین قابلیتهای عملیاتی، پروازی را با صرف هزینه های متعارف و ارائه راحتی و آسایش چشمگیر به مسافران دارا می باشد. این هواپیما به عنوان کم هزینه ترین هواپیمای طراحی شده که قابلیت پروازدرمسیرهای دور و نزدیکرا دارا می باشد، مطرح است. اما خبر جالبی بشنوید از یک هواپیمای مسافربری ایرباس که سفره افطار شد.

یک هواپیمای مسافربری در ترکیه پس از پایان دوره فعالیت خود، به سفره افطار دسته جمعی برای ماه مبارک رمضان تبدیل شده است.

در راستای تغییر و ایجاد تجربه های غیر معمول، یک هواپیمای مسافربری مدل «ایرباس 340» شرکت خطوط هوایی ترکیه (Turkish Airlines) به یک سفره افطار دسته جمعی و سالن ویژه برگزاری مراسم تبدیل شد.

هواپیما

سفره افطار در هواپیما

کاربران شبکه های اجتماعی در این اواخر تصاویر هواپیمای مذکور را منتشر کردند که پس از پایان دوره فعالیت خود در خطوط هوایی ترکیه، برای ماه مبارک رمضان آماده شده تا میزبان سفره افطارهای دستهه جمعی روزه داران باشد.

هواپیما

افطار در هواپیمای مسافربری

این هواپیما که با طول 76 متر و عرض شش متر ظرفیت 200 شخص را دارد، هم اکنون در نزدیکی فرودگاه اصلی استان ساحلی «بالیکسیر» در غرب ترکیه قرار گرفته است.

سفره افطاری داخل هواپیما + تصاویر

سفره افطاری داخل هواپیما + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از پایگاه اینترنتی سیدتی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف