نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها چرا هوس غذای شور کردن یعنی خطر؟
هوس غذا ، پشت پرده هوس کردن غذا
یکی از نشانه های مشکلات جسمی طعم و مزه هایی است که در بین هوس غذا خوردن شما وجود دارد ، غذای شور دوست دارید یا غذای شیرین ؟

هوس غذا های شور و شیرین نشانه ی کمبودهای بدن است

 
بدن و ذهن انسان با هم کار می کنند تا زنده بمانند. در واقع اگر شما به صدای بدن و نیازهایش توجه کنید به وسیله دیگری برای سلامتی نیاز ندارید . اما کار آسانی نیست که هشدار بدنتان را متوجه شوید،مگر اینکه از پر پیامی که می دهد استفاده کنید.
 
بدن از راه های مختلفی با شما صحبت می کند که در ادامه این مطلب از سایت نمناک به آن می پردازیم:
هوس غذا

هوس غذای شور و شیرین و نشانه بیماری

نشانه 1 : آیا هوس ترشی و غذاهای ترش وقتی باردار نیستید می کنید ؟ ممکن است به دلیل کار زیاد کیسه صفرا و کبد باشد. به پزشک مراجعه کنید تا متوجه شوید.
نشانه 2 : اگر هوس گوشت می کنید، ممکن است بدن شما به پروتئین نیاز داشته باشد. اگر سبزی خوار هستید می توانید از سبزیجات و گیاه های حاوی پروتئین استفاده کنید.
نشانه 3 : آیا میدانید اگر میل و هوس شیرینی کنید یعنی چه؟ یعنی مقدار زیادی شیرینی مصرف کرده اید، در واقع به خوردن شیرینی و شکر معتاد شده اید.
نشانه 4 : آیا برای خوابیدن مشکلی دارید ؟ آیا مکررا گرفتگی عضله را تجربه می کنید؟ در این صورت ممکن است بدن، وزن، ماهیچه ها و قلب به منیزیم و مواد معدنی نیاز داشته باشد. در رژیم غذایی خود از موز، سبزیجات و مغزها استفاده کنید.
نشانه 5 : اگر خونریزی لثه دارید دو علت می تواند داشته باشد. اگر مدتی نخ دندان استفاده نمی کردید و ناگهانی شروع به استفاده کرده اید، ممکن است موجب خونریزی شود یا بدنتان کمبود ویتامین C دارد..
نشانه 6 : اگر هوس غذاهای شور و نمکی می کنید، بدنتان پیامی از نوع عفونت داخلی می دهد که در این صورت با پزشک مشورت کنید.

هوس غذا , نشانه بیماری ها در بدن با هوس غذا

چرا هوس غذای شور کردن یعنی خطر؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف