هومن سیدی

هومن سیدی در کنار دخترش نیل+ عکس

تاریخ انتشار : 17 دی 1396کد مطلب : 5882زمان مطالعه : 2 دقیقه
هومن سیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به تازگی صاحب دختری به نام نیل شده است که در ادامه عکسی از دخترش را مشاهده میکنید.

نیل دختر تازه متولد شده هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر جوان عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با سریال راه بی پایان در میان مخاطبان شناخته و ماندگار شد. اگرچه این هنرمند کشورمان بعد از راه بی پایان در سریال های دیگری نیز ایفای نقش کرد اما بازی هومن سیدی در کنار همسر سابقش آزاده صمدی در این سریال او را ماندگار کرد.

هومن سیدی

هومن سیدی در کنار همسر سابقش آزاده صمدی

خیلی از مخاطبان تلویزیون آزاده صمدی و هومن سیدی را با سریال پرطرفدار راه بی پایان شناختند. جدا از داستان سریال و ویژگی هایی که نقش این دو داشت خبر ازدواجآنها نیز دلیل دیگری برای این مطرح شدن بود. صمدی و سیدی در این سالها همکاری های مشترک زیادی با هم داشتند. اما زندگی مشترکشان دوام چندانی نداشت و این زوج هنرمند در سال 92 از یکدیگر جدا شدند . تصویری از هومن سیدی در کنار یک دختربچه در همان سالها منتشر شد و خبر از این داشت که این دختر فرزند هومن سیدی و آزاده صمدی است اما گویا این خبر صحت نداشته و تکذیب شده است.

هومن سیدی

دختربچه ای که دختر هومن سیدی معرفی شد

هومن سیدی بعد از آزاده صمدی به دور از هرگونه هیاهو ازدواج کرده و صاحب دختری به نام نیل شده است. بازیگر سریال عاشقانه با انتشار عکسی از همسر و دخترش در صفحه اینستاگرام همه هوادارانش را غافلگیر کرد. استوری اینستاگرام حامد بهداد که دختر هومن سیدی را در آغوش گرفته بود ماجرای ازدواج مجدد هومن سیدی را لو داد و این هنرمند کشورمان تصویری از همسر و دخترش را منتشر کرد.

همسر و دختر هومن سیدی

همسر دوم و دختر هومن سیدی

هومن سیدی در سال 83 فیلم یک تکه نان را در کنار رضا کیانیان بازی کرد و سپس نقش کوتاهی را در چهارشنبه سوری اصغر فرهادی ایفا کرد. از کارهای او در تلویزیون می توان به سریال های راه بی پایان همایون اسعدیان و تا ثریا ساخته سیروس مقدم و تله فیلم های سایاب محمدعلی سجادی و اگر باران ببارد روح الله حجازی اشاره کرد. در سی و سومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در بخش سودای سیمرغ به هومن سیدی برای فیلم من دیه گو مارادونا هستم تعلق گرفت.

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر سینما و تلویزیون

هومن سیدی و دخترش

عکس جدید هومن سیدی و دخترش نیل

هومن سیدی در کنار دخترش نیل+ عکس

4.2160
این مطلب مفید بود ؟13525
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی