نمناک اخبارسیاست چهره و هویت جلادان داعش لو رفت + تصاویر
جلادان داعش ، عکس جلادان داعش
هویت و چهره واقعی جلادان بی رحم گروه تروریستی تکفیری داعش توسط سایت انگلیسی فاش شد که در این مطلب مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1393

هویت جلادان داعش به همراه تصاویرشان توسط سایت  milletpress فاش شد. این روزنامه انگلیسی 5 جلاد داعش را معرفی کرد. سازمان اطلاعات این کشور هنوز هویت واقعی جلاد اصلی داعش را در فیلمهای سر بریدن اسرا نمی داند.

 در گزارش این روزنامه آمده است که تیم جلادان داعش از 5 نفر تشکیل شده است و این افراد فیلم سربریدن اسرا را کارگردانی و فیلم برداری می کنند.  سرپرست این تیم "نیرو سرایوا" (Nero Saraiva) تبعه پرتغال است.

 جلادان داعش

این تروریست پس از مهاجرت به لندن چندین سال در انگلیس زندگی کرد و پس از آن در سال 2012 به سوریه سفر کرد و تروریستها در این کشور ملحق شد. او یکی از 5 نفری است که مدتها ساکن شرق لندن و تحت نظر اطلاعات انگلیس بود.

 جلادان داعش

سرایوا 4 فرزند دارد و قبلا عکسهایی را از خودش منتشر کرده که در آن سلاح هایش شبیه به فردی است که در فیلم های اعدام داعش با نام "جان" شناخته می شود.

 این 5 نفر پس از انتقال به انگلیس گرایش های افراطی پیدا کردند. سرایوا سال 2014 نیز به عنوان یکی از طراحان حمله تروریستی در شرق آفریقا با همکاری گروه تروریستی "الشباب" القاعده معرفی شد.

عکس جلادان داعش 

جلادان داعش تروریست 39 روز قبل از انتشار فیلم سربریدن "جیمز فولی" خبرنگار آمریکایی در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نوشت که به زودی داعش فیلم جدیدی را برای رساندن پیامی به آمریکا منتشر خواهد کرد.

این 5 تروریست طبق گزارش تایمزف از هواداران مسابقات فوتبال هستند؛ به صورتیکه یکی از آنان قبلا فوتبالیست بود. "فابیو پوکاس" که فقط 22 سال دارد در سال 2012 از لیسبون به لندن رفت تا یک فوتبالیست حرفه ای شود.

  

 جلادان داعش

 

این روزنامه انگلیسی خاطرنشان کرد که فابیو در یک تیم فوتبال معروف به نام "اسپورتینگ لیسبون" رشد کرده بود. تیمی که بازیکن معروفی به نام "کریستیانو رونالدو" نیز در آنجا توپ زده بود. اما مدتها بعد از سفرش به آسیا از خود عکسی با اعضای گروه داعش منتشر کرد و عضویت خود را در این گروه تروریستی اعلام کرد.

 جلادان داعش

پوکاس اکنون نزد داعش با نام "عبدالرحمن الاندلسی" شناخته می شود. طبق این تحقیقات، "سالسو رودریگز داکوستا" جوان دیگری است که قصد داشت فوتبالیست حرفه ای شود.

چهره و هویت جلادان داعش لو رفت + تصاویر

چهره و هویت جلادان داعش لو رفت + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 162
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 140 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف