هکرها در واتس آپ
خدمات مکالمه تلفنی در زمینه تبادل پیام، تصویر و ویدئو اخیرا به برنامه واتس آپ افزوده شده است که هکرها نیز از این خدمات نهایت استفاده را برای سرقت اطلاعات کاربران می برند.

کمین هکر ها در واتس آپ

برنامه "واتس اپ" اخیرا خدمات مکالمه تلفنی را به خدمات معمول خود در زمینه تبادل پیام، تصویر و ویدئو افزوده است، اما در این میان، هکرها نیز بیکار ننشسته و برای سرقت اطلاعات کاربران وارد عمل شده اند.

اما ماجرای هک کردن در واتس آپ چگونه است؟ داستان از این قرار است که هکرها با فریب کاربران از آنها می خواهند تا خدمت مکالمه ویدئو را که اساسا در برنامه واتس اپ وجود ندارد، دانلود کنند.

شرکت اتریشی "میمیکاکا" فریبکاری جدید هکرها را کشف کرده است. به گفته این شرکت، هکرها با ارسال یک لینک به کاربران واتس اپ، از آنها می خواهند که روی لینک یک پایگاه اینترنتی مشخص برای دانلود خدمات مکالمه ویدئویی کلیک کنند و سپس از آنها می خواهد که این درخواست دانلود را برای 10 نفر از دوستانشان بفرستند.

هک واتساپ

مراقب خطرات واتس آپ باشیداین لینک کاربر را به پایگاه اینترنتی ویژه دانلود برنامه های تلفن همراه هدایت می کند. شرکت "میمیکاما" نسبت به کلیک کردن روی این پایگاه یا ارسال پیام برای سایر کاربران هشدار داده است.

کارشناسان پیش بینی می کنند که این پیام (هکرها) در مرحله آینده به زبان های دیگری به غیر از انگلیسی در بین کابران واتس اپ منتشر شود.

مراقب ترفند هکرها در واتس آپ باشید!

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
برگرفته از العالم - /م
برچسب :
وبگردی