هک تلویزیون اسرائیل

تلویزیون اسرائیل هک شد و اذان پخش کرد

تاریخ انتشار : 10 آذر 1395کد مطلب : 40290زمان مطالعه : 1 دقیقه
هکرهای ناشناس در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی اقدام به هک تلویزیون اسرائیل کردند.

هک تلویزیون اسرائیل و پخش اذان توسط هکرهای ناشناس

 هکرهای ناشناس شامگاه سه شنبه شبکه دوم و دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی را هک کرده و در جریان پخش اخبار سراسری، اقدام به پخش اذان از طریق این دو شبکه کردند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بینندگان شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی ناگهان متوجه شدند که شبکه دوم در حال پخش اذان است.

هکرهای ناشناس در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی 1948، شبکه دوم و دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی را هک کردند. پس از تحقیقاتی گسترده مشخص شد که این شبکه و شبکه دهم هک شده است و هکرها اقدام به قطع برنامه های این شبکه به ویژه در مناطق فلسطینی نشین و الجلیل کرده و به جای آن، اذان پخش کرده اند.شبکه دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گفته که به مدت 17 دقیقه هک شده است.

این اقدام هکرها در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی 1948 صورت می گیرد. رژیم صهیونیستی قرار است امروز چهارشنبه در مورد این پیش نویس رای گیری کند.

 

تلویزیون اسرائیل هک شد و اذان پخش کرد

4.733
این مطلب مفید بود ؟312
برگرفته از تسنیم /ن
برچسب : هک
وبگردی