نمناک اخبارسیاست تلویزیون اسرائیل هک شد و اذان پخش کرد
هک تلویزیون اسرائیل ، هک تلویزیون اسرائیل
هکرهای ناشناس در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی اقدام به هک تلویزیون اسرائیل کردند.
تاریخ انتشار : 10 آذر 1395

هک تلویزیون اسرائیل و پخش اذان توسط هکرهای ناشناس

 هکرهای ناشناس شامگاه سه شنبه شبکه دوم و دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی را هک کرده و در جریان پخش اخبار سراسری، اقدام به پخش اذان از طریق این دو شبکه کردند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بینندگان شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی ناگهان متوجه شدند که شبکه دوم در حال پخش اذان است.

هکرهای ناشناس در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی 1948، شبکه دوم و دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی را هک کردند. پس از تحقیقاتی گسترده مشخص شد که این شبکه و شبکه دهم هک شده است و هکرها اقدام به قطع برنامه های این شبکه به ویژه در مناطق فلسطینی نشین و الجلیل کرده و به جای آن، اذان پخش کرده اند.شبکه دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گفته که به مدت 17 دقیقه هک شده است.

این اقدام هکرها در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای تصویب پیش نویس قانون نژاد پرستانه ممنوعیت پخش اذان از مساجد قدس و فلسطین اشغالی 1948 صورت می گیرد. رژیم صهیونیستی قرار است امروز چهارشنبه در مورد این پیش نویس رای گیری کند.

 

تلویزیون اسرائیل هک شد و اذان پخش کرد

تلویزیون اسرائیل هک شد و اذان پخش کرد
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 33
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف