دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه هک شدن تلگرام به دست هوو!
هک شدن تلگرام ، تلگرام
هک شدن تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوو با دخالت پلیس فتا پایان یافت. رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری زنی در شهریار به جرم هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوویش در فضای مجازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1394
بازدید : 3,146 نفر

هک شدن تلگرام و زنی تلگرام هوویش را هک کرد

هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوو با دخالت پلیس فتا پایان یافت. رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری زنی در شهریار به جرم هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوویش در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ اصغر باقریان گفت:زنی با مراجعه به پلیس فتای غرب استان تهران و بیان انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی تلگرام، درخواست دادخواهی کرد.

این مقام پلیسی ادامه داد:با توجه به اظهارات این زن، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.رئیس پلیس فتای غرب استان تهران افزود:با اقدام های اولیه پلیس مشخص شد به دلیل ناآشنایی زن جوان با تنظیمات امنیتی تلگرام، اکانت کاربری وی هک شده و تصاویر شخصی اش از این طریق در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است.

رئیس پلیس فتای غرب استان تهران گفت:متهم که هووی این زن بود، در بازجویی ها با پذیرفتن جرم خود گفت به دلیل ناآشنایی هوویش با مسائل امنیتی تلگرام، توانسته است اکانت کاربری او را هک و روی دستگاه خود نصب کند تا در ادامه با انتشار تصاویر خصوصی وی، حس رقابت با هوویش را ارتقا دهد.

هک شدن تلگرام به دست هوو!

برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف