نمناک اخبارجامعه هک شدن تلگرام به دست هوو!
هک شدن تلگرام ، تلگرام
هک شدن تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوو با دخالت پلیس فتا پایان یافت. رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری زنی در شهریار به جرم هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوویش در فضای مجازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1394

هک شدن تلگرام و زنی تلگرام هوویش را هک کرد

هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوو با دخالت پلیس فتا پایان یافت. رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری زنی در شهریار به جرم هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی هوویش در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ اصغر باقریان گفت:زنی با مراجعه به پلیس فتای غرب استان تهران و بیان انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی تلگرام، درخواست دادخواهی کرد.

این مقام پلیسی ادامه داد:با توجه به اظهارات این زن، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.رئیس پلیس فتای غرب استان تهران افزود:با اقدام های اولیه پلیس مشخص شد به دلیل ناآشنایی زن جوان با تنظیمات امنیتی تلگرام، اکانت کاربری وی هک شده و تصاویر شخصی اش از این طریق در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است.

رئیس پلیس فتای غرب استان تهران گفت:متهم که هووی این زن بود، در بازجویی ها با پذیرفتن جرم خود گفت به دلیل ناآشنایی هوویش با مسائل امنیتی تلگرام، توانسته است اکانت کاربری او را هک و روی دستگاه خود نصب کند تا در ادامه با انتشار تصاویر خصوصی وی، حس رقابت با هوویش را ارتقا دهد.

هک شدن تلگرام به دست هوو!

هک شدن تلگرام به دست هوو!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف