نمناک اخباراقتصاد برنامه های هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز
پدیده شاندیز ، هیت مدیره پدیده شاندیز
به گفته عضو هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز برنامه اصلی هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز این است که برای سهامدارانی که قصد فروش سهام خود را دارند، سود عادلانه و منصفانه ای در نظر گرفته شود.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1394
بازدید : 2,163 نفر

خبر جدید از پدیده شاندیز

سید مهدی درهمی اظهار داشت:تلاش اصلی هیئت مدیره جدید شرکت پدیده این است که فعالیت این شرکت دوباره از سر گرفته شود که علاوه بر ایجاد جو روانی مناسب، بتوان برای جذب سرمایه گذار برای آن نیز اقدام کرد.

 وی با بیان اینکه پروژه پدیده از جمله طرح هایی است که در برنامه های در نظر گرفته شده برای مشهد مقدس می تواند جایگاه مناسبی داشته باشد، خاطرنشان کرد:این پروژه گردشگری می تواند در بلند مدت در جذب توریست به مشهد بسیار اثرگذار باشد بنابراین اعتقاد بر این است که افراد زیادی مایل هستند در این بخش سرمایه گذاری کنند.

 عضو هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز با تأکید براینکه همچنان ستاد تدبیر استان خراسان رضوی و دستگاه قضایی بر روند عملکرد پروژه پدیده شاندیز نظارت دارند، تصریح کرد:دستور کاری که اعضای هیئت مدیره جدید شرکت پدیده شاندیز برای خود در نظر دارند، این است که مردمی که سهام این شرکت را خریداری کرده اند از سود منصفانه ای در این بخش برخوردار شوند.

 درهمی افزود:رایزنی ها برای جذب سرمایه گذار در پروژه پدیده ادامه دارد اما هنوز هیچ کدام از موارد قطعی نبوده و نمی توان در مورد آن ها قضاوت کرد.

 عضو هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز با تأکید بر اینکه هنوز هیچ ترکیبی از اعضای هیئت مدیره مشخص نشده است، بیان کرد:این افراد هم اکنون تنها معرفی شده اند و پس از آغاز جلسات رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل را برای تیم انتخاب می کنند.

برنامه های هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز

برنامه های هیئت مدیره جدید پدیده شاندیز
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف