نمناک اخبارجامعه هیات الرضا هلالی محرم 96 برنامه عزاداری ندارد!
هیات الرضا ، محرم 96
عبدالرضا هلالی در کانال خود اطلاعیه ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» منتشر کرده که توضیحاتی از مشکلات بوجود آمده اخیرا برای این هیات ارائه کرده است.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396

هیات الرضا هلالی محرم عزاداری ندارد!

«عبدالرضا هلالی» در کانال خود اطلاعیه ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» را بازنشر کرده که در آن آمده این هیات در ایام دهه اول محرم الحرام 1439 به دلیل استمرار و تشدید مشکلات، برنامه اقامه ی عزا برای عزاداران حسینی نداشته است.

هیات الرضا

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:«با چشمانی اشکبار و قلوبی محزون ضمن خضوع و خشوع به درگاه باریتعالی و امید به تمدید نوکری ها و خط شکنی ها، اعلام می داریم که این هیات، در سال جاری و در ایام دهه اول محرم الحرام 1439 هجری قمری به دلیل استمرار و تشدید مشکلات، که رفع آن خارج از اراده خادمین هیات در این بازه زمانی می باشد، برنامه اقامة عزا برای عزاداران حسینی نداشته و انشاءالله پرچم پرافتخار نوکری بر دیوار نوکرخانة خادمین هیات افراشته خواهد گردید. همان طور که مستمعین عزیز و بزرگوار این هیات مطلع اند از ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به بعد «هیات الرضا (علیه السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» با اعلام رسمی حاج عبدالرضا هلالی به دلیل مشکلات عدیدة مالی و بدهی، نبود فضای مناسب برای برگزاری جلسات و… متأسفانه تعطیل شد. امیدِ رفع این موانع تا محرم الحرام وجود داشت اما نه تنها این مشکلات رفع نگردید، بلکه موانع قبلی تشدید و مشکلات برگزاری جلسات در ماه محرم بر مشکلات قبلی اضافه شد که نخستین آن در اختیار قرار نگرفتن ورزشگاه شهدای هفتم تیر بود. به علاوه اینکه توان مالی و غیرمالی برای حل مشکلات پیش رو وجود نداشت. خادمین و برادران شما در «هیات الرضا (علیه السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» همچون شما و سایر عزیزان ناباورانه تلخ ترین ایام خود را در این ادوار نوکری سپری می کنند و خدا را به شهادت می گیرند که از هیچ تلاشی برای رفع موانع و برگزاری جلسات دریغ نکردند».

دلیل تعطیلی هیات الرضا هلالی محرم امسال

هیات الرضا هلالی محرم 96 برنامه عزاداری ندارد!
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از انصاف نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف