نمناک اخبارورزشی هیگواین تهدید به مرگ شد و بادیگارد استخدام کرد!
هیگواین ، نقل و انتقالات تابستانی
انتقال گونزالو هیگواین از ناپولی به یوونتوس حسابی دردسر ساز بود طوری که هواداران ناپولی او را تهدید به مرگ کرده و هیگواین هم از ترس بادیگارد استخدام کرده است.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395

هیگواین محافظ استخدام کرد

در بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که یک انتقال بزرگ و البته بسیار پر حاشیه در سری A ایتالیا انجام شد و آنهم پیوستن گونزالو هیگواین مهاجم گلزن و آرژانتینی ناپولی به یوونتوس بود.

دو تیمی که دشمن هم محسوب میشوند و همین انتقال باعث شد تا خیلی از هواداران تیفوسی ناپولی او را تهدید به مرگ کنند.

هیگواین

انتقال دردسر ساز هیگواین به یوونتوس

حالا هیگواین برای حفاظت از جانش چند بادیگارد استخدام کرده تا به صورت شبانه روزی مراقب او و اطرافیانش باشند.

گونسالو هیگواین مهاجم محبوبی در ایتالیا محسوب می شود اما پس از جدایی اش از ناپولی دشمنانی پیدا کرده.مهاجم آرژانتینی یوونتوس پس از دریافت چندین پیام تهدید به مرگ تصمیم گرفت برای محافظت از خودش از بادیگارد استفاده کند. این محافظان در طول روز در حال مراقبت از مهاجم یوونتوس هستند.

هواداران ناپولی پس از پیوستن هیگواین به یووه در تابستان سال جاری عصبانی و ناراحت شدند و محبوبیت مهاجم آرژانتینی نزد هواداران ناپولی تبدیل به نفرت شد.هواداران ناپولی علاوه بر آرزوی آسیب دیدگی ایگواین به او توهین و او را هو می کنند به همین خاطر و ترس از مرگ از مهاجم یووه 24 ساعته محافظت می شود.

هیگواین تهدید به مرگ شد و بادیگارد استخدام کرد!

هیگواین تهدید به مرگ شد و بادیگارد استخدام کرد!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از آی اسپورت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف