نمناک تکنولوژیاینترنت واریز و دریافت پول با جیمیل Gmail
جیمیل ، واریز پول در جیمیل
گوگل امکان واریز پول در جیمیل برای کاربران خود بدون آنکه حساب بانکی آنها را بخواهد ،فراهم کرده و اجازه دریافت و پرداخت پول را به افراد دیگر میدهد.

امکان جدید گوگل به جیمیل اضافه شد

از این پس امکان پرداخت و واریز پول در سرویس جی میل نیز فراهم شد.این امتیاز برای جیمیل در انگلیس و بعد از کاربران آمریکایی اضافه شده است و جیمیل بدون اینکه حساب بانکی کاربران را بخواهد امکان واریز پول را به حساب افرار دیگر از قبیل دوستان و اعضای خانواده فراهم آورده است.

برای استفاده از این امکان و دریافت و واریز پول، کاربران باید حساب کیف پول گوگل (گوگل والِت) فعال کرده باشند.در حالیکه واریز کننده باید این امکان را فعال کرده باشد اما هیچ الزامی برای گیرنده در داشتن حساب فعال جی میل نیست.
 
حساب بانکی در جیمیل
واریز پول در جیمیل
 
استفاده از چنین امکانی با قرار گرفتن آیکونی مربوط به واحدهای پولی در سمت راست صفحه اصلی ایمیل، بسیار ساده است؛ بسته به منطقه زندگی کاربران جی میل واحد پولی برحسب دلار، پوند،  یورو یا واحدهای دیگر است.
سرویس پرداخت مدتی است که برای کاربران آمریکایی فعال بوده و اکنون برای انگلیسی ها نیز فعال شده است.
دریافت و پرداخت  پول در شبکه های اجتماعی نظیر اسنپ چت و فیس بوک تا کنون فراهم شده بودند اما جی میل برای اولین بار است که در بین سیستم های ایمیلی، اقدام به ارائه این راهکار بدیع که نیازی به حساب بانکی نیز ندارد، کرده است.

واریز و دریافت پول با جیمیل Gmail

واریز و دریافت پول با جیمیل Gmail
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 42
برگرفته از تسنیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 28 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف