نمناک اخباراقتصاد زمان واریز یارانه نقدی آبان 1394
واریز یارانه آبان ، یارانه آبان
سازمان هدفمندسازی یارانه ها زمان “واریز یارانه آبان” 1394 را اعلام کرد. یارانه نقدی آبان ماه نیز به ماننده مراحل قبل به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1394
بازدید : 17,383 نفر

جزئیات واریز یارانه آبان 94

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد:یارانه نقدی مربوط به آبان ماه ، ساعت 24 سه شنبه(26 آبان ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. 

مبلغ یارانه مرحله پنجاه و هفتم، همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان است و همزمان با واریز قابل برداشت نیز خواهد بود.

یارانه نقدیوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس مصوبه هیات وزیران، مسئول تشخیص نیازمندی خانوار برای دریافت یارانه نقدی است.

بر همین اساس، طبق اعلام علی ربیعی، وزیر رفاه تا مهرماه بیش از 2 میلیون و 200 هزار نفر حذف شده اند و این رویه ادامه دار خواهد بود.

براساس قانون بودجه سال 94 کل کشور، دولت موظف است تا 6 میلیون نفر از خانوارهای ثروتمند جامعه را از فهرست دریافت یارانه نقدی ماهانه حذف و منابع آن را صرف امور زیربنایی و اشتغال کشور کند.

براساس این مصوبه مجلس، مقرر شده بود که به بخش تولید توجه ویژه شود و 30 درصد از درآمدهای حاصل از اجرای این قانون به صورت ردیف هزینه ای در بودجه به تولیدات اختصاص یابد.

واریز یارانه آبان ، زمان دقیق پرداخت و برداشت یارانه نقدی آبان 94

زمان واریز یارانه نقدی آبان 1394
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 84
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 69 15
برچسب ها :
نظر کاربران
محمدعلی

محمدعلی

فقط می توانم بگوییم : آقای رییس جمهور سابق (احمدی نژاد) تشکر تشکر

پاسخ دادن 14 23
جم

جم

اندازه 20سال مبلغ یارانه کل ایرانیها درحساب بابک زنجانی خوابیده 800هزارمیلیاردتومان یک فرد40ساله چجوری بدست اورده

پاسخ دادن 3 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف