نمناک اخبارگوناگون کار بیرحمانه والدین کودک سرطانی در بیمارستان
والدین بیرحم ، رفتار زشت با کودک سرطانی
داستان پسربچه ی 5 ساله که بعد از عکسبرداری ها و آزمایشات رشد تومور سرطانی در بخشی از بدنش ثابت شد با رفتار بحث برانگیز والدین بیرحم خود تبدیل به تیتر داغ اخبار روز شد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1396

کار بی رحمانه والدین کودک سرطانی در بیمارستان

پسر 5 ساله ای که به همراه والدینش به یکی از بیمارستان های "گوانگ دانگ" چین مراجعه کرده بودند بعد از بررسی ها و عکسبرداری ها متوجه واقعیتی تلخ شدند ، کودک خردسال تومور سرطانی در حفره ی لگن داشت .

Heartless Parents Abandon 5-year-old Boy at a Hospital after They Discovered He Had Cancer

 والدین بیرحم

والدین بیرحم کودک سرطانی را در بیمارستان رها کردند

سرپرستار بخش به والدین کودک مبتلا به سرطان گفت که انها زمان زیادی برای آغاز درمان ندارند و بایستی هرچه سریعتر اقدامات لازم برای این منظور را انجام دهند .

پدر پسربچه با قول آوردن هزینه درمان به همراه همسرش از بیمارستان خارج شده است و چند روزی است که هنوز بازنگشته ، رفتاری که بیشتر شبیه ترک فرزندش بوده است و از قرار معلوم والدین کودک سرطانی تصمیم نداشته اند برای انجام باقی روند درمان به بیمارستان بازگردند.

براساس گزارش محلی مسئولین بیمارستان به آدرس محل کار و زندگی والدین کودک مراجعه کرده اند اما هیچ کس از آنها اطلاعی ندارد.

کار بیرحمانه والدین کودک سرطانی در بیمارستان

کار بیرحمانه والدین کودک سرطانی در بیمارستان
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف