نمناک اخبارورزشی فحاشی ضدانقلاب به والیبالیست تیم ملی ایران + تصاویر
والیبالیست تیم ملی ، سید محمد موسوی
سید محمد موسوی والیبالیست تیم ملی ایران پس از انتشار تصویر دیدار امروز با رهبر انقلاب در اینستاگرام مورد فحاشی بی شرمانه ضد انقلاب قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1393

سیدمحمد موسوی مدافع پرافتخار تیم ملی والیبال ایران که در دیدار امروز مدال‎آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی با رهبر معظم انقلاب شرکت کرده بود، عکس خود از دیدار امروز با حضرت آیت الله خامنه ای را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
مدافع تیم ملی والیبال کشورمان درباره این دیدار نوشت:«در دیدار با رهبر معظم انقلاب، من که خیلی دوست داشتم ایشون رو از نزدیک بیبینم و باهاشون صحبت کنم، اما حیف که نشد.»
سیدمحمد موسوی در وصف دیدار با رهبر فرزانه انقلاب نوشت:«دیدن چهره ایشان حس عجیبی به آدم می دهد.»

دیدار ورزشکاران با رهبر انقلاب


اما موسوی پس از انتشار این عکس با هجمه کامنتی ضدانقلاب مواجه شد، به طوری که صفحه اینستاگرام وی آماج توهین های بی‎سابقه و شرم‎آور جریانات معاند و هتاک واقع شد.
با این حال، اکثر طرفداران این ورزشکار محبوب به این توهین ها واکنش نشان داده و از موسوی حمایت کردند.

گفتنی است، ترتیب دادن اینگونه حملات هدفمند و برنامه‎ریزی شده علیه چهره های ورزشی و هنری پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب، حرکتی مسبوق به سابقه و هدایت شده می‎باشد.
شایان ذکر است که ورزشکاران اعزامی از جمهوری اسلامی ایران به مسابقات آسیایی "اینچئون" در کره جنوبی افتخارات زیادی را برای کشورمان به ارمغان آوردند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبری معظم انقلاب صبح امروز در دیدار با ورزشکاران حاضر در این دور از مسابقات آسیایی فرمودند:«نشان دادن مظهر معنویت در سکوهای قهرمانی، معرّف استقامت معنوی ملت ایران است.»

همچنین در این دیدار حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی جهان، علیرضا دبیر قهرمان سابق تیم ملی کشتی، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک جهان و بهداد سلیمی قویترین مرد جهان نیز حضور داشتند.

قهرمانان جهان در محضر رهبر انقلاب

سید محمد موسوی، بهداد سلیمی و احسان حدادی در دیدار با رهبر انقلاب

حمید سوریان در کنار علیرضا دبیر

حمید سوریان در کنار علیرضا دبیر

فحاشی ضدانقلاب به والیبالیست تیم ملی ایران + تصاویر

برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 546 92
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف