نمناک اخباراقتصاد مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری سال 94
وام بازنشستگان ، وام بازنشستگی
رئیس سازمان بازنشستگی کشوری با بیان اینکه امسال وام ضروری بازنشستگان به 250 هزار نفر تعلق می گیرد ، از آخرین مهلت ثبت نام خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1394

جزئیات وام بازنشستگان کشوری

محمود اسلامیان، با بیان اینکه خوشبختانه در سال 94 به کمک بانک صادرات تعداد وام های ضروری بازنشستگان را به 250 هزار وام افزایش دادیم اظهار کرد:در سال 93 تعداد این وام ها به 200 هزار و امسال به 250 هزار وام رسیده است و این کمکی به جامعه بازنشستگی است.

وام بازنشستگان

 
محمود اسلامیان ادامه داد:ثبت نام وام های ضروری بازنشستگان از اواخر مهرماه آغاز شده و تا 23 آبان ماه ادامه دارد. پس از پایان مهلت ثبت نام و در صورت تصویب وام، مبلغ وام که بیست میلیون ریال است به شماره حساب متقاضی نزد بانک صادرات ایران واریز و مراتب از طریق پیام کوتاه به اطلاع وی می رسد.
 
رئیس سازمان بازنشستگی کشوری همچنین به افزایش تورهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان از 45 هزار به 100 هزار مورد اشاره و عنوان کرد:اعزام به عتبات عالیات هم در برنامه سال 94 قرار دارد و رقم آن به 100 هزار مورد افزایش یافته و می توان گفت تقریبا دو برابر شده است.

مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری سال 94

مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری سال 94
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 32
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف