بانکهای عامل وام جریمه غیبت سربازی

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1395کد مطلب : 31568زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد که برای دریافت وام به غایبان سربازی معرفی نامه میدهیم.

 ارائه معرفی نامه برای دریافت وام به غایبان سربازی

بحث پرداخت جریمه برای گرفتن کارت معافیت از سربازی بحث مهم این روزها است. وام غیبت از سربازی با ارائه معرفی نامه به بانکهای قوامین و انصار برای رفع این مشکل است. 
سردار صدرالسادات با بیان اینکه کسانی که بیش از هشت سال غیبت سربازی دارند می توانند با پرداخت جریمه، کارت معافیت دریافت کنند، افزود:افراد واجد شرایط می توانند تا پایان امسال از این طرح استفاده کنند.
 
وی درباره استفاده از تسهیلات اقساطی برای پرداخت مبلغ جریمه نیز گفت:مشمولان این طرح با پرداخت یک سوم مبلغ جریمه غیبت سربازی برای پرداخت اقساطی بقیه جریمه می توانند به بانک های انصار و قوامین مراجعه و با بانک برای دریافت تسهیلات بیش از یک سال بازپرداخت به توافق برسند.
 
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام اینکه این سازمان دخالتی در توافق متقاضیان و بانکها ندارد و بحث سود تسهیلات با خود بانک است، افزود:مبلغ جریمه پس از دریافت به حساب خزانه واریز می شود.
 
سردار صدرالسادات گفت:بحث مراجعه مشمولان به بانکها در قانون پیش بینی نشده است اما ما با بانکها صحبت هایی برای کمک به متقاضیان داشته ایم.
 

 وام غیبت از سربازی

ارائه معرفی نامه برای دریافت وام برای غایبان سربازی

 رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود:براساس قانون غایبان از خدمت باید تا یکسال همه مبلغ جریمه را با این سازمان تسویه کنند اما موعد باز پرداخت تسهیلات بانک ها برای این موضوع به بانک ها مرتبط است.
 
وی با اعلام اینکه تسهیلات خوبی از سوی سازمان وظیفه عمومی برای مشمولان غایبان و پرداخت جریمه کارت معافیت از خدمت ارائه شده است، گفت:در حال حاضر بانک های قوامین و انصار به عنوان بانک های عامل معرفی شده اند و سازمان برای استفاده متقاضیان از تسهیلات اقساطی به مشمولان واجد شرایط معرفی نامه ارائه می کند تا از این تسهیلات بهره مند شوند.

بانکهای عامل وام جریمه غیبت سربازی

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی