نمناک اخبارجامعه شرایط و ضوابط دریافت وام ضروری بازنشستگان
بازنشستگان ، بازنشستگان کشوری
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از روز شنبه (اول آبان ماه) شروع و تا پایان این ماه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1395

وام بازنشستگان کشوری با چه شرایطی داده میشود

بازنشستگان و موظفان صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از اول تا 30 آبان ماه با توجه به شرایط و ضوابط موجود با ورود به بخش «ثبت نام وام ضروری سال 1395»، تعبیه شده در سایت صندوق به نشانی www.cspf.ir اقدام به درخواست ثبت وام ضروری خود کنند.
 
پس از پایان مهلت ثبت نام و اعلام اسامی برندگان قرعه کشی مبلغ وام براساس اولویت تعیین شده به شماره حساب متقاضی نزد بانک صادرات ایران واریز و مراتب با پیام کوتاه به اطلاع آنها خواهد رسید.
  وام ضروری بازنشستگان

شرایط وام ضروری بازنشستگان کشوری اعلام شد

شرایط و ضوابط دریافت وام بازنشستگان

-اعتبار وام براساس تعداد بازنشستگان و موظفین هر استان تعیین می شود.

-اولویت با متقاضیانی است که تاکنون از وام ضروری استفاده نکرده باشند.

-مبلغ وام 30 میلیون ریال است و فقط به حساب متقاضی در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی دریافت می کنند واریز خواهد شد.
- پرداخت اقساط وام 36 ماهه با کارمزد سالانه چهار درصد است.

- فقط یکی از وراث وظیفه بگیر، با توافق سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده کند بنابراین متقاضی باید پس از دریافت فرم تعهد وراث و تکمیل آن توسط سایر وراث فرم را جهت تایید در اختیار مدیریت های صندوق در مرکز استان قرار دهد.

-تنها در صورت ارائه فرم تعهد وراث و تایید مدیریت های صندوق بازنشستگی در مرکز استان درخواست ثبت نام کننده در لیست متقاضیان وام ضروری قرار خواهد گرفت.
 
- درخصوص وراث صغیر و محجور اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری در هنگام دریافت وام باید ارائه شود.
همچنین تکمیل فرم حقی را برای دریافت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد، چنانچه تعداد متقاضیان در شرایط برابر افزون بر میزان مقرر باشد، در این صورت از طریق سیستم مکانیزه قرعه کشی و برندگان اعلام خواهند شد. با توجه به محدودیت در تامین اعتبار وام توسط بانک عامل، وام مذکور در شش مرحله و در فاصله زمانی دو ماه به ترتیب به برندگان پرداخت خواهد شد.

 

شرایط و ضوابط دریافت وام ضروری بازنشستگان

شرایط و ضوابط دریافت وام ضروری بازنشستگان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خوزنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف