نمناک اخباراقتصاد شرایط اعطای وام عتبات عالیات در بانک ملت
بانک ملت ، وام بانک ملت
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ودیعه گذاران اسناد عمره بانک ملت می توانند از وام سفر به عتبات عالیات بهره مند شوند.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

ارائه تسهیلات 1/5 میلیون تومانی بانک ملت به دارندگان اسناد عمره

در حال حاضر افرادی که در سال های 1387 و 1390 در شعب بانک ملت برای سفر عمره مفرده ودیعه گذاری کرده و هنوز ودیعه آنان در بانک باقی مانده است می توانند با مراجعه به سامانه جامع ثبت نام عتبات سازمان حج و زیارت به نشانی www.atabat.org.ir و یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی تحت نظر سازمان حج و زیارت در سراسر کشور، پس از طی مراحل لازم از بانک ملت تا یک و نیم میلیون تومان وام سفر به عتبات بگیرند.

شرایط و مراحل گرفتن این وام از بانک ملت به این ترتیب اعلام شده است:

زائرانی که دارای سند ودیعه گذاری پانصد هزار تومانی سال 1387 و هشتصد هزار تومانی سال 1390 هستند، می توانند با مراجعه به سامانه جامع عتبات عالیات به نشانی atabat.org.ir و یا دفاتر خدمات زیارتی تحت نظر سازمان حج و زیارت، درخواست خود برای دریافت وام را اعلام کنند .

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه جامع ثبت نام عتبات به همان نشانی در ابتدا به عنوان کاربر جدید ثبت نام کرده و از ظرفیت های خالی کاروان های عتبات عالیات مطلع شوند و در تکمیل مراحل ثبت نام خود در کاروان ها، گزینه تمایل به بهره مندی از تسهیلات را انتخاب کرده و شماره سند عمره خود را وارد کنند و پس از طی مراحل لازم این وام را دریافت کنند.

متقاضیان دریافت این تسهیلات پس از درج شماره ثبت نامی عمره (شماره سند عمره) در سامانه جامع عتبات عالیات، باید با همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت ثبت نام عمره برای صدور معرفی نامه به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنند.

بانک ملت

شرایط دریافت وام عتبات از بانک ملت اعلام شد

برای هر فردی که سند ودیعه عمره در بانک ملت دارد، معادل صد درصد موجودی حساب سپرده بلندمدت و کوتاه مدت عمره و تا یک و نیم میلیون تومان وام داده می شود که پس از اعطای وام این مبلغ در حساب ودیعه گذاران مسدود می شود.

سایر شرایط مانند وام های دیگر بانکی است که استعلام از بانک مرکزی و عدم بدهکاری و ... موردبررسی قرار می گیرد و در صورت عدم وجود مشکل وام پرداخت می شود و با توجه به ضمانت حساب عمره مفرده زائر، نیازی به معرفی ضامن نیست.

پس از انجام مراحل پرداخت وام مابه التفاوت هزینه سفر از زائر گرفته می شود و به همراه مبلغ وام به صورت یک باره به حساب تجمیع وجوه عتبات در بانک ملت واریز شده و زائر می تواند بقیه مراحل ثبت نام خود را دنبال کند.

حساب ودیعه عمره متقاضیان تا زمانی که وام را تسویه نکنند، در بانک مسدود بوده و امکان اعزام و یا انتقال آن وجود نخواهد داشت.

در صورت بهره مندی متقاضیان سفر زیارتی عتبات از تسهیلات وام 1.5 میلیون تومانی اولویت آنان برای عزیمت به سفر زیارتی عمره مفرده حفظ خواهد شد و پس از تسویه حساب اقساط تسهیلات در صورت ازسرگیری سفرهای عمره این افراد می توانند به سفر عمره اعزام شوند.

 

بانک ملت برای سفر به عتبات وام می دهد

شرایط اعطای وام عتبات عالیات در بانک ملت
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف